Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Delamode Baltics"
More about company »

EKSPEDICIJOS VADYBININKAS (-Ė) UKRAINOS RINKAI

Vilnius - UAB "Delamode Baltics"

Darbo pobūdis

  • Dalinių krovinių linijos Lietuva - Ukraina vystymas.
  • Sklandžių pervežimų užtikrinimas priimtant geriausius sprendimus:
  • komplektuojant mašinas;
  • bendradarbiaujant su vežėjais;
  • stebint pervežimo procesą;
  • užtikrinant tvarkingą dokumentų paruošimą;
  • laikantis terminų.
  • Aktyvi naujų vežėjų paieška, derybos, ilgalaikio bendradarbiavimo vystymas.
  • Bendradarbiavimas su kolegomis.

Reikalavimai

  • Geri rusų ir anglų (privaloma) kalbų įgūdžiai;
  • Tarptautinių krovinių gabenimo patirtis;
  • Puikūs bendravimo, derybų vedimo ir problemų sprendimo įgūdžiai;
  • Atsparumas stresui;
  • Iniciatyvumas, vidinė motyvacija, orientacija į rezultatus.

Mes jums siūlome

  • Darbą vienoje didžiausių Baltijos šalyse tarptautinių krovinių pervežimo įmonių;
  • Stabilų atlyginimą bei priedus, priklausomus nuo darbo rezultatų ("lubų" nėra);
  • Draugišką, jauną ir energingą kolektyvą ir motyvacinį paketą;
  • Puikias profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes.

Delamode Baltics – įmonių grupei priklausanti viena didžiausių Baltijos šalyse tarptautinių krovinių pervežimo įmonių, siūlanti individualius poreikius atitinkančius sprendimus, kurie padeda sukurti pridėtinę vertę klientų logistikos ir tiekimo grandinei.
Informacija apie UAB "Delamode Baltics"
1481 €
Vid. atlyginimas bruto
(82% didesnis už LT vidurkį)
163
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Justas Veršnickas