Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Masona"
More about company »

Ekspedicijos vadybininkas (-ė) lenkų kalba

Nuo 800 Eur
Vilnius - UAB "Masona"

Darbo pobūdis

Kviečiame prisijungti patyrusį, motyvuotą transporto vadybininką;
  • Krovinių gabenimo (vežimo) organizavimas pagal paskirtą šalį;
  • Darbas su esamais vežėjais ryšių palaikymas;
  • Aktyvi naujų vežėjų paieška;
  • Užsakovų informavimas apie pervežimų eigą;
  • Sutarčių sudarymas.
Detaliau susitikimo metu biure, Vilniuje, Kalvarijų 151.

Reikalavimai

  • Patirtis transporto / ekspedicijos įmonėje ( nuo 1 metų);
  • Puikus užsienio kalbų mokėjimas: anglų arba vokiečių
  • Puikūs bendravimo telefonu, derybų vedimo ir problemų sprendimo įgūdžiai;
  • Gebėjimas dirbti komandoje;
  • Patirtis organzuojant pervežimus kryptimis Lietuva-Europa-Lietuva būtų privalumas

Mes jums siūlome

  • Darbo sutartį su fiksuotu atlyginimu ir neribotą premijų sistemą;
  • Karjeros galimybes;
  • Darbą draugiškame ir jaunatviškame kolektyve;
  • Modernią darbo vietą;
  • Patogų parkingą automobiliui;
  • Galimybę plėsti savo kompetencijas ir tapti regiono lyderiu.

Atlyginimas

Nuo 800 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Logistikos paslaugų kompanija įkurta 2010 m.
Stiprina savo komandą ir kviečia prisijungti motyvuotus, energingus transporto/logistikos srities profesionalus.