Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Masona"
More about company »

Ekspedicijos vadybininkas (-ė)

600–1500 Eur
Vilnius - UAB "Masona"

Darbo pobūdis

Bendrausite su vežėjais telefonu, elektroniniu paštu ir skype;
Naudosite įmonės duomenų bazę, ieškosite naujų vežėjų;
Suvedinėsite duomenis apie transportą / krovinius į duomenų bazę;
Pildysite pervežimo kontraktus;
Kontroliuosite vykdomus kontraktus;
Informuosite užsakovus apie jų eigą;

Detaliau susitikimo metu, VILNIUJE, biure Kalvarijų 151.

Reikalavimai

Patirtis logistikos, ekspedicijos srityje (ne mažesnė , nei 1 metų);
Puikūs bendravimo, derybų vedimo ir problemų sprendimo įgūdžiai;
Punktualumas;
Gebėjimas savarankiškai planuoti/organzuoti darbą;
Gebėjimas dirbti komandoje.

Privalumai:
Anglų, vokiečių, lenkų, rusų kalbų mokėjimas

Mes jums siūlome

Draugišką ir jaunatvišką kolektyvą;
Darbo vietą šiuolaikiškame biure;
Patogų parkingą automobiliui;
Pagalbą, žinias ir patirtį tobulėjant;
Motyvacinius priedus su perspektyva didėti;
Pukią įmonės reputaciją;
Darbo laikas 8:00 - 17:00, biure VILNIUJE.

Konfidencialumą garantuojame!
Su reikalvimus atitinkančiais kandidatais susisieksime nedelsiant.

Atlyginimas

600–1500 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Logistikos paslaugų kompanija įkurta 2010 m.
Stiprina savo komandą ir kviečia prisijungti motyvuotus, energingus savo srities profesionalus.