Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Ekspedicijos vadybininkas (-ė)

Vilnius - UAB "Dipada"

Darbo pobūdis

Krovinių paieška bei pervežimo proceso koordinavimas;
Darbas su esamais klientais ir naujų klientų paieška;
Sutarčių ir užsakymų sudarymas, sąskaitų tvarkymas; Klientų atsiskaitymo kontrolė;
Rinkos ir jos poreikių analizė;
Iškylančių problemų sprendimas.

Reikalavimai

Patirtis ekspedijuojant krovinius;
Nuosavas klientų ratas (privalumas);
Geros užsienio kalbų žinios (anglų, lenkų, kitos kalbos - privalumas);
Esate atsakingas, savarankiškas bei iniciatyvus;
Turite puikius derybinius sugebėjimus;
Galite dirbti komandoje.

Mes jums siūlome

Plačias saviraiškos galimybes;
Laiku mokamą, konkurencingą atlyginimą;
Patogią darbo vietą.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
CVB client

UAB "Dipada"

UAB Dipada - jauna, veržli ir inovatyvi logistikos kompanija siekiantis savo užsibrėžtų tikslų. Mūsų siekis - stipri ir motyvuota profesionalų komanda. Siekiame ne tik augti patys, bet ir padėti augti savo darbuotojams.