Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Biltra“

Ekspedicijos vadybininkas (-ė)

1000-3000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Biltra“

Darbo pobūdis

  • Aktyvus bendravimas su esamais vežėjais ir naujų vežėjų paieška;
  • Turimų krovinių ekspedijavimas, kontrolė bei bendravimas su klientais;
  • Sklandaus krovinių pervežimo proceso užtikrinimas, susijusių dokumentų administravimas.

Reikalavimai

  • Reikalinga darbo patirtis ekspedijuojant naujų ir naudotų automobilių krovinius;
  • Užsienio kalbų mokėjimas (Anglų arba Vokiečių);
  • Aktyvumas, komunikabilumas, motyvacija darbui;
  • Mokėti dirbti tiek komandoje, tiek savarankiškai.

Mes jums siūlome

  • Visas reikalingas darbui priemones;
  • Puikias profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Konkurencingą atlyginimą bei priedus priklausančius nuo rezultatų;
  • Galimybę prisidėti prie įmonės augimo ir vystymo, bei realizuoti save.

Atlyginimas

1000-3000 €/mėn. į rankas

UAB "Biltra" - logistikos įmonė specializuojanti naujų ir naudotų automobilių pervežimais Vakarų Europoje bei Skandinavijoje.
informacija apie UAB „Biltra“
1
Darbuotojų skaičius
20-30 tūkst. €
Pajamos 2015 m.