Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Skaineda logistics“

EKSPEDICIJOS VADYBININKAS (-Ė)

800-2800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Skaineda logistics“

Darbo pobūdis

  • Aktyvi naujų vežėjų paieška;
  • FTL krovinių ekspedijavimas iš NVS į EU;
  • Nuolatinis darbas su vežėjais;
  • Krovinio gabenimo proceso valdymas;
  • Operatyvus iškilusių problemų sprendimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • Labai geras rusų kalbos mokėjimas;
  • Lenkų, anglų kalbos - privalumas;
  • Iniciatyvumas, komunikabilumas, derybiniai įgūdžiai;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Mes jums siūlome

  • Karjeros ir profesinio tobulėjimo galimybę;
  • Puikias darbo sąlygas draugiškame kolektyve;
  • Pastovų atlygį ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų.

Atlyginimas

800-2800 €/mėn. į rankas
Galutinis darbo užmokesčio dydis priklausys nuo pasirinkto kandidato kompetencijos, kvalifikacijos ir profesinės patirties.

Stabiliai ir sėkmingai vienuoliktus metus dirbanti tarptautinių krovinių pervežimo kompanija, teikianti logistikos paslaugas NVS ir ES šalims.
informacija apie UAB „Skaineda logistics“
1333 €
Vid. atlyginimas bruto
15
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2019 m.