Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „GEVARA“

Ekspedicijos vadybininkas (Italijos rinka)

Nuo 1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „GEVARA“

Darbo pobūdis

  • Sausumos tranportos dalinių krovinių komplektavimas;
  • Kainų skaičiavimas;
  • Pasiūlymų teikimas klientams;
  • Bendravimas su užsienio partneriais, terminalais, vežėjais;

Reikalavimai

  • Patirtis komplektuojant dalinius kroviniais;
  • Užsienio kalbos mokėjimas anglų/rusų
  • Atsakingumas;
  • Komunikabilumas;
  • Inciatyvumas;

Mes jums siūlome

  • Darbą draugiškame, jaunatviškame kolektyve;
  • Atlyginimą, atitinkantį kompetencijas ir įgūdžius;
  • Platų atsakomybių spektrą bei karjeros galimybes;
  • Profesionalių iššūkių kupiną kasdienybę.

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. į rankas

UAB “Gevara” visada atvira naujiems, kvalifikuotiems, atsakingiems ir motyvuotiems darbuotojams, norintiems ir galintiems įsisavinti naujas žinias bei puikiai pritaikantiems jas kasdieninėje veikloje, sugebantiems padėti išlaikyti aukščiausią kokybę, kurios tikisi mūsų klientai. Mes užtikriname perspektyvas savo darbuotojams, suteikiame jiems galimybę nuolat tobulėti ir mokytis
informacija apie UAB „GEVARA“
1995 €
Vid. atlyginimas bruto
(43% didesnis už LT vidurkį)
106
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1529 €
25% uždirba 1529-1934 €
25% uždirba 1934-2549 €
25% uždirba nuo 2549 €