UAB „SOLOTRANSA“

Ekspedicijos vadybininkas

900-3000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „SOLOTRANSA“

Darbo pobūdis

Aktyvus krovinių gabenimo organizavimas;
Komercinių pasiūlymų ruošimas, pateikimas, grįžtamojo -ryšio užtikrinimas;
Užsakymų administravimas ir pervežimų kontrolė;
Naujų klientų ir vežėjų paieška, ryšių su esamais palaikymas;
Operatyvus iškilusių problemų sprendimas, ataskaitų formavimas bei analizė.

Reikalavimai darbuotojui

Anglų ir rusų kalbų mokėjimas; (Anglų butinai)
Geri planavimo ir organizavimo įgūdžiai;
Geri derybininko įgūdžiai;
Darbštumas ir atkaklumas siekiant užsibrėžto tikslo.
Butina darbo patirtis su AMAZON platforma.

Darbą perspektyvioje, augančioje, šiuolaikiškoje kompanijoje;
Konkurencingą atlyginimą, priklausantį nuo pasiektų rezultatų;
Realias karjeros galimybes;
Darbą puikioje profesionalų komandoje.

Atlyginimas

900-3000 €/mėn. į rankas

Pradėjusi savo veiklą 2001 m., UAB „Solotransa“ nuolat plečiasi. Mūsų veiklos sritis – tarptautiniai krovinių pervežimai. Gabename krovinius visais įmanomais būdais: sausumoje pervežame krovininiais automobiliais ir organizuojame krovinių pervežimą geležinkeliu, jūra.
„Solotransa“ – tai moderni įmonė, turinti profesionalius aukštos kvalifikacijos darbuotojus ir logistikos ekspertus.
Pagrindinė įmonės veikla - birių krovinių: grūdų, pašarų bei jų žaliavų pervežimas su autocisternomis ir savivarčiais. Plačiau...
informacija apie UAB „SOLOTRANSA“
1511 €
Vid. atlyginimas bruto
207
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1417 €
25% uždirba 1417-1567 €
25% uždirba 1567-1660 €
25% uždirba nuo 1660 €