Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Laika Logistics“

Ekspedicijos vadybininkas (LTL kroviniai iš EU)

1200-2500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Laika Logistics“

Darbo pobūdis

Savo ateitį sieji su logistika? Iššūkiai Tave užgrūdina, o geras rezultatas skatina eiti į priekį? Nori tapti tikru specialistu, kurti sėkmingą karjerą, turėti skaidrią motyvacijos sistemą? Tau svarbios vertybės, vadovaujiesi jomis?
Jei taip, kviečiame prisijungti prie "Laika Logistics" komandos.

Tavo darbo užduotys:
Naujų vežėjų paieška, profesionalus darbas su esamais vežėjais;
Greitas kainų paskaičiavimas pagal užklausas;
Krovinių konsolidacija ir gabenimas įmonės bei kontraktiniu transportu (EU-LT);
Dalinių krovinių ekspedijavimas;
Transportavimo kontrolė, sklandaus krovinių gabenimo užtikrinimas;
Transporto paslaugų užsakovų bei krovinių paieška;
Terminalų Europoje paieška, derybos, kontraktų pasirašymas.

Reikalavimai

Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
Puikus tarptautinio krovinių gabenimo niuansų išmanymas (EU rinkoje);
Sėkminga darbo patirtis ekspedicijoje, ne mažesnė 2 metų;
Geros anglų ir rusų kalbų žinios;
Gebėjimas dirbti komandoje;
Iniciatyvumas, atsakingumas, komunikabilumas, lankstumas, derybiniai įgūdžiai;
Vertybėmis besivadovaujanti asmenybė.

Mes jums siūlome

Darbą perspektyvioje, 12 metų sėkmingai dirbančioje įmonėje;
Konkurencingą bazinį atlyginimą bei motyvuojančius priedus, priklausančius nuo rezultato;
Galimybę augti ir tobulėti;
Vidinius ir išorinius mokymus;
Realias karjeros galimybes;
Draugišką bei profesionalų kolektyvą.

Atlyginimas

1200-2500 €/mėn. į rankas

Sėkmingai dirbdami pervežimų rinkoje jau 12 metų, užsirekomendavome kaip patikimas vežėjas ir muitinės sandėlio operatorius. Pagrindinė įmonės veikla – dalinių ir pilnų krovinių gabenimas autotransportu, multimodaliniai pervežimai, sandėlio paslaugos. Apdraudžiame krovinius, sutvarkome visus muitinės formalumus.
„Laika Logistics“ investuoja į mokymus, procesų automatizavimą, tyrimus ir paslaugų kokybę. Mes nuolat tobulėjame, kad mūsų klientai taptų dar laimingesni, o darbuotojai ir partneriai - sėkmingesni. Įmonės veikla grindžiama tokiomis vertybėmis kaip komandinis darbas, atsakomybė, rezultatyvumas, pagarba kolegoms, klientams bei vežėjams.
Mūsų komanda – patyrę, ambicingi, draugiški, savo darbą mylintys profesionalai.
informacija apie UAB „Laika Logistics“
1420 €
Vid. atlyginimas bruto
33
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1110 €
25% uždirba 1110-1311 €
25% uždirba 1311-1831 €
25% uždirba nuo 1831 €