Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „TOPOTRANS“
More about company »

Ekspedicijos vadybininkas

900-1800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „TOPOTRANS“

Darbo pobūdis

bendradarbiavimas su klientais, vežėjais, bei užsienio partneriais;
naujų klientų, bei vežėjų paieška;
importo, eksporto krovinių vežimo organizavimas, proceso koordinavimas ir kontrolė;
galimų problemų situacijų indentifikavimas, bei operatyvus jų sprendimas;
sąskaitų, vežimo ir kitų dokumentų rengimas, bei administravimas.

Reikalavimai

darbo patirtis transporto ar pardavimų sektoriuje ;
anglų kalba, kitos kalbos - privalumas;
aukštasis, aukštesnysis išsilavinimas;
savarankiškumas, atsakingumas, orientavimasis į rezultatą,
probleminių situacijų sprendimas;

Mes jums siūlome

dinamišką ir įdomų darbą stabiliai veikiančioje įmonėje;
puikias galimybes tobulėti, mokytis dirbant su vietiniais, bei užsienio partneriais;
geras darbo sąlygas Vilniaus ofise, stabilų atlyginimą, bei priedus.

Atlyginimas

900-1800 €/mėn. į rankas
Papildomi priedai už gerus darbo rezultatus

Logistika ir ekspedicija, muitines paslaugos, zemes ir juros transportas, negabaritiniai vezimai ir kt.
informacija apie UAB „TOPOTRANS“
1
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2018 m.