Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Embalis“

Ekspedicijos vadybininkas

700-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Embalis“

Darbo pobūdis

Ieškome naujo komandos nario, kuris būtų atsakingas už darbą su CRM programa, kurioje klientas talpina paruoštus krovinius, o mūsų darbas atrinkus geriausią pasiūlymą tiek kainos atžvilgiu, tiek pristatymo terminais priskirti krovinį vežėjui ir sekti visus procesus nuo krovinio pasikrovimo iki kol krovinys pristatomas gavėjui.
Darbo pobūdis:
  • naujų vežėjų paieška ir įtraukimas jų į esamą platformą;
  • sklandus ir savalaikis informacijos perdavimas klientui/ vežėjams, operatyvus problemų sprendimas ;
  • transporto (krovinio) judėjimo kontrolė;
  • su krovinių pervežimu susijusios dokumentacijos administravimas

Reikalavimai

  • ekspedicijos vadybininko darbo patirtis ( pageidautina);
  • geros anglų, rusų kalbos žinios
  • darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • derybiniai įgūdžiai;
  • lankstumas, greita orientacija bei sugebėjimas siekti užsibrėžtų tikslų;
  • atsakingumas, kruopštumas;
  • sugebėjimas dirbti tiek individualiai tiek komandoje;

Mes jums siūlome

  • puikias darbo sąlygas ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • darbą darnioje komandoje;
  • visas socialines garantijas.

Atlyginimas

700-1500 €/mėn. į rankas

UAB „Embalis“ yra nedidelė, tačiau didelę patirtį sukaupusi transporto bei logistikos paslaugas teikianti įmonė. Veiklą pradėjome 2016 metais, šiandien toliau tęsiame pradėtus darbus ir vykdome numatytą plėtrą siūlydami savo klientams tik aukščiausios kokybės paslaugas.
informacija apie UAB „Embalis“
1175 €
Vid. atlyginimas bruto
46
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.