Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Finėjas"
More about company »

Ekspedicijos vadybininko (-ės) mokinys (-ė)

Vievis, Vilnius, Trakai - UAB "Finėjas"

Darbo pobūdis

Tarptautinių krovinių gabenimo kelių transportu Europoje organizavimas, nuolatinių ryšių su vežėjais palaikymas.

Reikalavimai

  • gera anglų k. ir/arba vokiečių k. ir/arba rusų k.;
  • kitų kalbų (lenkų, italų, ispanų ar kt.) mokėjimas - privalumas;
  • aktyvumas, komunikabilumas, sugebėjimas pasiekti užsibrėžtus tikslus;
  • imlumas, gebėjimas greitai mokytis ir dirbti komandoje.

Mes jums siūlome

  • darbą perspektyvioje, augančioje, šiuolaikiškoje ir turinčioje gerą vardą kompanijoje;
  • draugišką, ambicingą kolektyvą;
  • geras darbo sąlygas naujame transporto ir logistikos centre Vievyje (iš/į Vilnių vežame);
  • profesinio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB “Finėjas”, 23 metus sėkmingai dirbanti tarptautinių gabenimų ir logistikos įmonė, kurioje šiuo metu dirba per 1350 darbuotojų, plečia savo veiklą ir prie savo veržlaus, jaunatviško kolektyvo kviečia prisijungti
Informacija apie UAB "Finėjas"
813
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Vaidotas Lenktys