UAB „Auto Praba“

EKSPEDICIJOS VADYBININKO DARBUI SU DALINIAIS KROVINIAIS

1300-3000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Auto Praba“

Darbo pobūdis

  • Dalinių krovinių vežimo organizavimas maršrutais Lietuva - Vokietija ir Vokietija - Lietuva;
  • Darbas su įmonės nuosavais krovininiais automobiliais;
  • Aktyvi partnerių-terminalų paieška, kontaktų užmezgimas, derybos;
  • Gavus pervežimo užsakymą bendravimas su prekių siuntėjais, pasikrovimo detalių derinimas;
  • Operatyvus problemų sprendimas krovinio gabenimo metu;
  • Pervežimo dokumentų administravimas;
  • Bendradarbiavimas su kitais kompanijos padaliniais ir skyriais.

Reikalavimai darbuotojui

  • Anglų ir/ar vokiečių kalbų mokėjimas;
  • Analogiško darbo patirtis su daliniais kroviniais;
  • Geri planavimo ir organizavimo įgūdžiai;
  • Geri derybininko įgūdžiai;
  • Darbštumas ir atkaklumas siekiant užsibrėžto tikslo.

Įmonė siūlo

  • Privatų sveikatos draudimą;
  • Realias tiek vertikalios, tiek horizontalios karjeros galimybes;
  • Finansinio skatinimo sistemą priklausančią nuo pasiektų rezultatų, tikslų;
  • Darbą puikioje ir draugiškoje profesionalų komandoje;
  • Labai patogias darbo sąlygas;
  • Nemokamą parkavimo vietą automobiliui greta ofiso.

Atlyginimas

1300-3000 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo Jūsų įgūdžių, patirties ir pasiekiamų rezultatų.

UAB „Auto Praba“ – logistikos kompanija, įmonių grupės dalis, teikianti platų kokybiškų logistikos paslaugų spektrą. Kasmet gabename tūkstančius krovinių iš Vakarų Europos į Baltijos ir Skandinavijos šalis, Kazachstaną, taip pat iš Lietuvos į Vakarų Europą. Teikiame sandėliavimo ir distribucijos, muitinės tarpininko paslaugas.
informacija apie UAB „Auto Praba“
2141 €
Vid. atlyginimas bruto
(40% didesnis už LT vidurkį)
29
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1544 €
25% uždirba 1544-1927 €
25% uždirba 1927-2454 €
25% uždirba nuo 2454 €