Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Finėjas"
More about company »

EKSPEDICIJOS VYSTYMO VADYBININKAS (-Ė)

Elektrėnai, Vilnius, Trakai - UAB "Finėjas"

Darbo pobūdis

  • vežėjų paieška, ilgalaikių santykių su vežėjais kūrimas ir plėtojimas;
  • duomenų sisteminimas ir administravimas.

Reikalavimai

  • darbo patirtis aktyvių pardavimų srityje;
  • vadybinio darbo patirtis (transporto ar ekspedijavimo srityje);
  • geri bendravimo, derybų įgūdžiai;
  • užsienio kalbų (anglų, rusų, vokiečių ar kt.) mokėjimas - privalumas;
  • aktyvumas, komunikabilumas, sugebėjimas pasiekti užsibrėžtus tikslus.

Mes jums siūlome

  • darbą perspektyvioje, augančioje, šiuolaikiškoje ir turinčioje gerą vardą kompanijoje;
  • profesinio tobulėjimo galimybes;
  • geras darbo sąlygas.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų

UAB Finėjas - 23 metus sėkmingai dirbanti tarptautinių krovinių gabenimų ir logistikos įmonė, kurioje šiuo metu dirba per 1200 darbuotojų.
Informacija apie UAB "Finėjas"
744
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Audrius Zakas