Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
Luminor Bank AS Lietuvos skyrius

Ekspertas Kreditų Skyriuje

Vilnius - Luminor Bank AS Lietuvos skyrius

Darbo pobūdis

Pagrindinis šios grupės tikslas – sklandus dalyvavimas kredito operacijų vykdymo procese. Kredito operacijų grupėje, užtikrinama nepriekaištinga darbo kokybė. Taip pat, mes konsultuojame kolegas, bendradarbiaujame tobulinant procesus, generuojame idėjas, kurios prisidėtų prie banko produktų ir procesų tobulinimo.

Pagrindinės užduotys:

Darbas su Lietuvos Banko AnaCredit duomenų baze:

  • Tęstinių duomenų paruošimas, jau įgyvendintų sprendimų testavimas, analizė;
  • Kasdienis duomenų raportavimas;
  • Proceso koordinavimas;
  • Klaidingų duomenų analizė ir klaidų taisymo proceso valdymas (užduočių formavimas ir perdavimas klaidų taisymą atliekantiems asmenims, jų monitoringas);
  • Konsultavimas atnaujinant/kuriant užduotis DWH vystymui.

Svarbiausi reikalavimai:

  • Kruopštumas, atidumas ir atsakingumas;
  • Geri bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai;
  • Darbas komandoje bei gebėjimas dirbti individualiai;
  • Gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus;
  • Analitinis mąstymas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Orientacija į vidinį banko klientą ir kokybišką jo aptarnavimą;
  • Anglų kalbos įgūdžiai;
  • Patirtis kreditavimo srityje būtų privalumas;
  • Geras banko organizacinės ir operacinės sistemos supratimas būtų privalumas;
  • Išsilavinimas finansų, matematikos, ekonomikos, verslo vadybos srityse.

Luminor siūlo:

  • Dinaminę ir tarptautinę darbo aplinką, kuri skatina augti, suteikia iššūkių ir leidžia visiems kartu kurti naują inovatyvų banką;
  • Įvarias galimybes augti tiek profesinėje, tiek asmeninėse srityse;
  • Konkurencingą papildomų naudų paketą;
  • Bendradarbiaujančią ir palaikančia komandą, kurioje galima aptarti ir įgyvendinti idėjas;
  • Mėnesinę algą siūlomą šiai pozicijai, kuri prasideda nuo 1250 EUR prieš mokesčius*
  • Galutinis algos dydis priklauso nuo kandidato įgūdžių ir kompetencijos lygio. Atlyginimas Luminor yra tik viena iš atlygio politikos dalių.

Turite klausimų? Kreipkitės į (vadovas); (HR).

Luminor yra šiuolaikiškas naujos kartos bankų ir finansinių paslaugų teikėjas Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje, suprantantis savo vidaus rinkas ir klientų poreikius. Luminor, remiantis ilgamete dviejų pirmaujančių Šiaurės šalių bankų patirtimi ir verslo partneryste su pasauline investicine įmone „Blackstone“, yra trečia pagal dydį finansinių paslaugų teikėja Baltijos regione. Turėdama 1,3 milijono klientų bazę ir daugiau nei 2500 profesionalų komandą, Luminor siekia tapti pirmaujančia finansinių paslaugų teikėja Baltijos šalių verslui ir versliems žmonėms.
Prisijunkite prie mūsų ir tapkite mūsų naujausiu komandos nariu, darančiu pokyčius ir keliančiu bankininkystės pasaulį! Klientų aptarnavimo skyrius užtikrina aukštos kokybės klientų konsultacijų teikimą bei ypatingos aptarnavimo patirties kūrimą, tiek vidiniams tiek išoriniams klientams. Dėl to, ieškome talentingo komandos nario prisijunti prie motyvuotos komandos!