Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "SRS SERVISAS"
More about company »

Eksploatacijos meistras Vilniuje

Vilnius - UAB "SRS SERVISAS"

Darbo pobūdis

Parduotuvių ir restoranų įrangos instaliavimas, remontas bei priežiūra (indaplovės, krosnys, ledo generatoriai, mėsos cecho įranga, makulatūros presai, sulčiaspaudės, pjaustyklės, automatiniai varteliai, kasų zonos įranga ir kt.).

Reikalavimai

VK pažymėjimas arba PK pažymėjimas(žemos įtampos irenginių eksploatavimas, iki 1000V);
Vairuotojo pažymėjimas.

Privalumai:

Panašaus darbo patirtis;
Elektronikos išmanymas;
Mechanikos žinios;
Šaldymo įrangos supratimas.

Mes jums siūlome

Darbą ištisus metus;
Įdomų, atsakingą darbą profesionaliame kolektyve;
Darbui reikalingas priemones;
Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
Nuo rezultatų priklausomą atlyginimą;
Socialines garantijas.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų

UAB „SRS servisas“ pradėjo savo veiklą 2008 metų pradžioje kaip įmonė, teikianti šias paslaugas:
  • maisto gamybos ir prekybos įrangos eksploatacinė priežiūra;
  • pastatų vidaus ir išorės įrengimas, remontas bei priežiūra
  • reklamos projektavimas ir gamyba.
Įmonėje vid. atlyginimas 724€
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)