Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „People Link“
More about company »

EKSPORTO DIREKTORIUS (-Ė)

Klaipėda - UAB „People Link“

Jūsų pirmieji mėnesiai:

  • Įmonės pardavimų ir eksporto skyriaus struktūros sukūrimas, pardavimų rinkų ir kanalų identifikavimas, komandos subūrimas (1-2 žmonės pradžioje), kainodara, darbas su rinkodaros skyriumi.
  • Stiprios pradžios užtikrinimas, kad įmonė galėtų pasiekti užsibrėžtą €3mln apyvartą kitais metais.

Produktas:
PCB plokštės, ne serijinė, o užsakomoji gamyba.

Vadovavimo kultūra:

Įmonėje dirba profesionalai, žinantys savo sritį bei sunkias situacijas sprendžiantys stipriais argumentais. Pasitikėjimas ir delegavimas iš vadovų pusės yra labai didelis, todėl laisvės veikti bei atsakomybės už sėkmes ir nesėkmes tikrai netrūks. O savarankiškumas ir kompetencija - svarbiausi kriterijai, norint, kad Jus šioje įmonėje lydėtų sėkmė.

Jūsų kompetencija:

  • Vadovavimo eksporto skyriui patirtis, ne mažesnėje nei €5mln apyvartos generuojančioje įmonėje.
  • Puikios anglų kalbos žinios.
UAB „People Link“

UAB „People Link“

Kam šis pasiūlymas tiktų:

Tiems, kas nori daugiau nei rutininių operacijų, t.y., ne tik tobulinti, bet ir kurti - pradedant nuo naujos kompanijos pardavimų strategijos, baigiant naujo skyriaus suformavimu ir darbuotojų suradimu. Tiems, kas nebijo dinamikos ir šiek tiek pirminio chaoso, bet nori viską sutvarkyti pagal save nuo €0 dabar iki €3mln apyvartos kitais metais.

Daugiau apie įmonę:
  • Galbūt iš pirmo žvilgsnio nuskambėjo kaip ambicingas start-up'as, ir taip ir yra. Tačiau tai yra nauja įmonė sėkmingai daug metų veikiančioje įmonių grupėje, turinčioje pardavimo padalinius keliose Vakarų Europos šalyse, aktyvi keliolikoje rinkų ir toliau planuojanti naujas veiklas.
  • Šiai dienai jie turi stiprią gamybinę bazę, gaminančią elektronikos komponentus kitoms gamybinėms kompanijoms Vakarų Europoje.
  • Įsikūrusi Klaipėdos apskrityje.

Similar job ads: