UAB „Soprana Personnel International“

Eksporto plėtros vadybininkas (-ė) (Skandinavijos šalys)

Vilnius - UAB „Soprana Personnel International“

Darbo pobūdis

Gamybos ir prekybos įmonė, daugiau nei 20 m. rinkai siūlanti aukštos kokybės plastikinius, metalinius, betoninius armatūros fiksatorius bei kitus betonavimo priedus, skirtus monolitinių konstrukcijų ir gelžbetonio gaminių tikslumui, ilgaamžiškumui ir patikimai eksploatacijai, kviečia prie komandos prisijungti eksporto plėtros vadybininką (-ę) Skandinavijos rinkai.

Šiame darbe būsite atsakingas (-a) už:

  • Naujų klientų paiešką ir pardavimų plėtrą Skandinavijos šalių rinkose.
  • Derybų vedimą, pasiūlymų ir sutarčių sudarymą, pardavimų administravimą.
  • Ryšių su užsienio partneriais plėtojimą.
  • Įmonės atstovavimą užsienio rinkose, dalyvavimą parodose.

Reikalavimai darbuotojui

  • Turite bent 2 metų B2B pardavimų užsienio rinkoms patirties.
  • Gerai mokate anglų kalbą (Skandinavų kalbų žinojimą – vertinsime kaip didelį privalumą).
  • Išmanote bendravimo subtilybes ir turite derybinius įgūdžius.
  • Esate savarankiškas ir orientuotas tiek į klientą, tiek į rezultato siekimą.
Mes Jums siūlome:
  • Draugišką ir palaikančią komandą.
  • Motyvuojančius priedus už pardavimus bei bazinį atlygį priklausantį nuo kompetencijos.
  • Galimybę keliauti, atstovaujant įmonę tarptautinėse parodose.
  • Profesinius mokymus ir žinių gilinimą.
Kandidatuokite siųsdamas (-a) savo CV per sistemą arba tiesiogiai, nurodytu el. paštu: turite klausimų dėl šios ar panašių darbo pozicijų, skambinkite telefonu , Laura. Apie atrankos rezultatus informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Soprana Personnel International teikia personalo nuomos ir atrankos paslaugas Skandinavijos šalyse, Olandijoje bei Lietuvoje. Lietuvoje ne tik atrenkame personalą, bet ir konsultuojame kaip ieškantiems darbo prisistatyti darbdaviams, kaip planuoti karjerą. Kviečiame apsilankyti puslapyje ir susipažinti su mūsų teikiamomis paslaugomis ieškantiems darbo bei planuojantiems savo karjerą.