Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Dextera“

EKSPORTO PLĖTROS VADOVAS (-Ė)

Nuo 950 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Dextera“

Darbo pobūdis

  • Naujų klientų paieška užsienio rinkose, ryšių su užsienio partneriais užmezgimas ir plėtojimas.
  • Įmonės ir jos produkcijos pristatymas klientams telefonu, elektroniniu paštu, pasiūlymų ruošimas;
  • Įmonės produkcijos pardavimų plėtra užsienyje, įvedimas į naujas rinkas;
  • Įmonės ir jos produkcijos pristatymas klientams užsienyje vykstančių parodų metu, komandiruočių metu vizituojant klientus;
  • Eksporto strategijos vykdymas, tikslų kėlimas ir jų įgyvendinimas;
  • Pardavimo proceso valdymas, atsiskaitymų kontrolė.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Jūs:
  • Turite ne mažesnę nei 2 metų darbo patirtį pardavimų eksporto srityje parduodant produktų vertę, ne kainą ;
  • Mokate ir kalbate anglų bei rusų kalbomis;
  • Esate imlus/-i naujovėms, gebate greitai įsisavinti informaciją ir taikyti ją praktiškai;
  • Orientuojatės į tikslą ir rezultatą, efektyviai ir savarankiškai planuojate savo darbus;
  • Esate įgiję aukštąjį išsilavinimą;
  • Pasižymite energingumu, atsakingumu, sąžiningumu, iniciatyvumu, atkaklumu, pozityvumu;
  • Turite puikius darbo kompiuteriu įgūdžius. Skaičiuojate, planuojate, rengiate ataskaitas Excel programa;

Mes jums siūlome

Stabilų, motyvuojantį atlyginimą;
Karjeros ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
Draugišką darbo atmosferą bei šaunius kolegas.

Atlyginimas

Nuo 950 €/mėn. į rankas
Plius bonusai nuo įgyvendintų planų

UAB „DEXTERA“ – viena didžiausių įmonių Lietuvoje, gaminanti aukščiausios kokybės inovatyvias ir funkcionalias saulės kontrolės sistemas! Mūsų patyrę specialistai jau daugiau kaip 20 metų padeda kurti įkvepiančius interjero bei eksterjero sprendimus namams ir biurams visoje Lietuvoje. Didžiuojamės plačiu gaminių asortimentu, audinių įvairove ir analogų neturinčiais moderniais techniniais sprendimais! Kviečiame tapti patikimos ir šiuolaikiškos įmonės dalimi!
informacija apie UAB „Dextera“
1219 €
Vid. atlyginimas bruto
203
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 877 €
25% uždirba 877-1153 €
25% uždirba 1153-1430 €
25% uždirba nuo 1430 €