Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Mantinga"
More about company »

Eksporto procedūrų vadybininkas (-ė)

Marijampolė - UAB "Mantinga"

Darbo pobūdis

  • Užsakymų priėmimas iš užsienio klientų, suvedimas į NAVISION programą;
  • Dokumentų (s-tų faktūrų, specifikacijų, pakavimo lapų, sertifikatų ir kt.) paruošimas;
  • Eksporto procedūrų atlikimas, bendravimas su muitinės tarpininkais;
  • Bendradarbiavimas su eksporto skyriaus vadybininkais, realizacijos skyriaus vadybininkais;
  • Tinkamai/laiku/atsakingai tvarkyti visus eksporto procedūros dokumentus, teikti muitinei visas reikalingas deklaracijas, susijusias su importo-eksporto veikla;

Reikalavimai

  • Geras anglų ir rusų kalbų mokėjimas;
  • Puikus Excel ir kitų MS Office programų valdymas;
  • Puikūs bendravimo, derybiniai bei organizaciniai įgūdžiai;
  • Gebėjimas dirbti komandoje, bei savarankiškai.

Privalumai:
  • Aukštasis išsilavinimas (pageidautina vadybos);
  • NAVISION programos išmanymas;
  • Panašaus darbo patirtis.

Mes jums siūlome

  • Įdomų, intensyvų ir atsakingą darbą draugiškame, iniciatyviame, atsakingame, tobulėti siekiančiame kolektyve;
  • Profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Atlygį, atitinkantį kompetenciją ir darbo rezultatus.

Kita informacija:
Pageidautina, kad gyvenimo aprašyme būtų Jūsų nuotrauka.

Jeigu esate energingas, iniciatyvus, siekiantis tobulėti, pilnas idėjų, vidinės motyvacijos ir norite įdomaus profesinio gyvenimo su iššūkiais - UAB "Mantinga" komandai Jūsų reikia! Prisijunkite

Atlyginimas

Derybų klausimas

Didžiausia šaldytos duonos ir pyragėlių gamintoja Baltijos šalyse UAB MANTINGA plečia veiklą ir siūlo darbą!
Įmonėje vid. atlyginimas 695€
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)