Job ad is not active
You cant candidate to it anymore

EKSPORTO PROJEKTŲ VYSTYMO VADYBININKAS (-Ė)

Darbo vieta

Darbo pobūdis

  • įmonės produkcijos pardavimų plėtra užsienyje;
  • užsakymo kainos ir terminų derinimas su klientais;
  • užsakymų pristatymo organizavimas ir koordinavimas.
  • klientų atsiskaitymų priežiūra

Reikalavimai darbuotojui

  • darbo patirtis pardavimų srityje (privalumas eksporto srityje)
  • užsibrėžtų tikslų siekimas;
  • greita orientacija, informacijos įsisavinimas;
  • aktyvumas ir savarankiškumas;
  • gebėjimas skaityti techninius brėžinius – didelis privalumas;
  • patirtis technikos produktų pardavimo srityje.

Mes jums siūlome

  • atsakingą, įdomų , aktyvų darbą;
  • atlyginimą, priklausantį nuo rezultatų;
  • draugišką kolektyvą

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų

MB "Industrial solutions"

MB Industrial Solutions, - markiravimo, graviravimo, spaudos paslaugos, individualus ženklinimo sprendimai. Reklamos gamyba.