Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Energy Advice"
More about company »

Eksporto vadovas

Kaunas - UAB "Energy Advice"

Darbo pobūdis

  • Pasirinktų šalių rinkų analizė, įėjimo į rinką strategijos nustatymas;
  • Sistemingas pardavimų plėtojimas dirbant su nuolatiniais ir naujais klientais;
  • Profesionalių derybų vedimas vedantis į abipusiai naudingą sandorį;
  • Susitikimai bei derybos su privataus sektoriaus, stambaus ir vidutinio lygio verslo Klientais, Valstybinėmis įmonėmis, bei kontaktų užmezgimas su potencialiais Klientais;
  • Klientų lankymas, įmonės ir jos paslaugų pristatymas, pasiūlymų ruošimas;
  • Klientų poreikių analizė;
  • Esamų produktų portfelio formavimas pagal besikeičiantį klientų poreikį;
  • Nustatytų eksporto tikslų sėkmingas įgyvendinimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas energetikos srityje (Elektros inžinerija būtų privalumas);
  • Ne mažesnė nei 3 metų sėkmingo darbo patirtis pardavimų srityje dirbant B2B sektoriuje su užsienio Klientais (darbo patirtis ir energetikos sektoriuje būtų privalumas);
  • Puikios anglų kalbos žinios, rusų kalba būtų privalumas;
  • Gebėjimas vesti derybas su didelių įmonių, aukštas pareigas užimančiais vadovais;
  • Orientacija į ilgalaikius kokybiškus santykius su klientais;
  • Noras atsakingai dirbti ir užsidirbti;
  • Iniciatyvumas, analitinis mąstymas ir atidumas detalėms.

Mes jums siūlome

  • Darbą tarptautiniu mastu dirbančioje įmonėje, kurioje darbuotojai siekia aukščiausių rezultatų ir yra savo srities profesionalai;
  • Demokratija ir pasitikėjimu grįstą aplinką;
  • Sąžiningą ir teisingą įvertinimą už pasiektus rezultatus;
  • Ilgalaikę perspektyvą.

Atlyginimas

Derybų klausimas

UAB Energy Advice yra programinės įrangos, kuri skirta elektros ir hidraulikos tinklų modeliavimui ir analizavimui, gamintoja. 2017 metų inovatyviausių produktų rinkimuose programa EA-PSM pelnė 1 vietą. Įmonė dirba su Lietuvos ir užsienio pramonės įmonėmis ir teikia konsultacijas dėl vartojamos energijos efektyvumo didinimo. UAB Energy Advice darbuotojai siekia aukščiausių rezultatų ir yra savo srities profesionalai.
Informacija apie UAB "Energy Advice"
1321 €
Vid. atlyginimas bruto
(63% didesnis už LT vidurkį)
7
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Vytautas Šiožinys