Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Eksporto vadybininkas (-ė) Anglų k.

Kaunas - UAB "Saulės giria"

Darbo pobūdis

Darbas su esamais klientais, naujų klientų paieška, santykių užmezgimas, komercinių pasiūlymų parengimas, santykių vystymas ir palaikymas.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas;
Darbo patirtis pardavimuose ne mažiau 1 m.;
Pozityvumas, atsakingumas, komunikabilumas;
Organizaciniai gebėjimai ir savarankiškumas;
Derybiniai sugebėjimai;
Orientacija į rezultatą – noras užsidirbti;
Anglų kalbos žinios (būtina)

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir dinamišką darbą su puikiais produktais.
  • Darbo patirtį perspektyviose el. komercijos ir eksporto srityse.
  • Karjeros galimybes.
  • Pozityvią, draugišką atmosferą, geras darbo sąlygas.
  • Galimybę prisidėti prie įmonės plėtros ir dalyvavimo strateginių sprendimų priėmime.
  • Gerą ir laiku mokamą atlyginimą.

Atlyginimas: Pastovi dalis+procentas nuo pardavimų (neribojama)

Jei esi iniciatyvus, mokantis bendrauti, greitai įsisavini informaciją, turi motyvacijos daug uždirbti bei įgauti puikios patirties perspektyviose srityse, prisijunki prie mūsų draugiškos komandos.

Atlyginimas

Derybų klausimas
CVB client

UAB "Saulės giria"

Esame sėkmingai auganti, jauna, inovatyvi įmonė, gaminanti ir parduodanti unikalius produktus ir juos sėkmingai eksportuojanti į užsienio rinkas, taip pat valdome savo prekių elektronines parduotuves skirtas mažmenininkams užsienyje.
Šiuo metu vykdome aktyvią plėtrą ir naujai atidaromam filialui Kaune ieškome pardavimo specialisto.
Informacija apie UAB "Saulės giria"
4
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Jovita Vaičiūnaitė