UAB „Burbuliukas ir Co“

EKSPORTO VADYBININKAS (-Ė)

1500-2000 €/mėn. Į rankas
Darbas namuose, Vilnius - UAB „Burbuliukas ir Co“

Darbo pobūdis

Įmonės gaminamos produkcijos pardavimų vykdymas bei plėtra užsienio rinkose;
Naujų klientų paieška ir ryšių užmezgimas;
Dalyvavimas rengiant strategiją, susijusią su verslo plėtra;
Užsakymų koordinavimas su įmonės partneriais, komandos nariais;
Pasiūlymų klientams formavimas ir sutarčių rengimas;
Duomenų bazės formavimas;
Konkurencinės aplinkos analizavimas.

Reikalavimai darbuotojui

Turite sėkmingą kelių metų patirtį B2B pardavimų patirtį eksporto srityje su užsienio rinkomis. Privalumas – šaltųjų skambučių patirtis;
Vairuotojo pažymėjimas;
Laisvai bendraujate (žodžiu ir raštu) angliškai (kitų kalbų mokėjimas būtų privalumas);
Stiprūs komandinio darbo ir klientų aptarnavimo įgūdžiai;
Asmeninės savybės: komunikabilumas, organizuotumas, gebėjimas analizuoti ir struktūrinis mąstymas, esate orientuotas į iškeltus tikslus ir galutinį rezultatą.

Įmonė siūlo

Esame lankstūs, todėl siūlome hibridinį darbą;
Įmonės turi ofisus Vilniuje ir Panevėžyje;
Darbą su motyvuota, stipria ir draugiška komanda;
Profesinio tobulėjimo ir savirealizacijos galimybes;
Galimybę keliauti, atstovaujant įmonę tarptautinėse parodose, vizituojant klientus;
Visas darbui reikalingas priemones ir informaciją.

Atlyginimas

1500-2000 €/mėn. į rankas
+ priedai, priklausantys nuo įmonės ir asmeninių rezultatų. Galutinis atlyginimo dydis priklausys nuo pasirinkto kandidato kompetencijų.

UAB „Burbuliukas ir Co", esame profesionalūs, pažangūs vandens jonizatorių gamintojai nuo 1995 metų. Pagrindinė mūsų veiklos kryptis – gamyba. Gaminame produkciją, skirtą užtikrinti pilną geriamo vandens kokybės sprendimą. Dirbame kryptingai, planingai, atsakingai, nuolat investuojame į naujų produktų kūrimą bei esamų tobulinimą. Laikomės „žaliojo kurso“, gaminame tik iš aplinką tausojančių, perdirbamų medžiagų. Gebame pateikti rinkai konkurencingus, efektyvius, patrauklius vartotojui produktus .Visa mūsų gaminama ir parduodama produkcija yra patentuota ir sertifikuota.
informacija apie UAB „Burbuliukas ir Co“
2209 €
Vid. atlyginimas bruto
(45% didesnis už LT vidurkį)
49
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1450 €
25% uždirba 1450-1865 €
25% uždirba 1865-2444 €
25% uždirba nuo 2444 €