Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Personalo konsultacijų grupė"
More about company »

EKSPORTO VADYBININKAS (-Ė) (FMCG) (#10431457)

Kaunas - UAB "Personalo konsultacijų grupė"

Darbo pobūdis

  • ryšių palaikymas su esamais klientais ir naujų klientų paieška užsienio rinkose;
  • produktų vystymo planų rengimas, kainodaros formavimas;
  • komercinių pasiūlymų bei sutarčių ruošimas;
  • strateginės rinkos analizė, naujų produktų poreikio identifikavimas ir pasiūlymų teikimas;
  • pardavimų proceso koordinavimas;
  • atsiskaitymų kontrolė;
  • įmonės atstovavimas tarptautinėse parodose;
  • užsakymų vykdymo organizavimas ir kontrolė.

Reikalavimai

  • daugiau nei 2 metų sėkminga darbo patirtis eksporto srityje (FMCG sektoriuje - privalumas);
  • aukštasis universitetinis išsilavinimas vadybos arba ekonomikos srityje;
  • geri bendravimo, derybiniai ir organizaciniai įgūdžiai;
  • būtina sėkminga aktyvių pardavimų darbo patirtis dirbant su verslo klientais;
  • kruopštumas, komunikabilumas, tikslo siekimas;
  • puikios anglų kalbos žinios, kitos kalbos - privalumas.

Mes jums siūlome

  • galimybę tobulinti savo žinias ir įgūdžius modernioje, technologiškai pažangioje įmonėje;
  • jūsų kompetenciją atitinkantį darbo atlygį.

Personalo konsultacijų grupė - personalo paieškos ir atrankos profesionalai, teikiantys aukščiausio lygio paslaugas. Mūsų ekspertų komanda turi patirties skirtingose verslo srityse, todėl esame orientuoti į tikslų ir greitą paslaugos išpildymą.

Mūsų klientė – sėkmingai veikianti įmonių grupė, užsiimanti šaldytų ir paruoštų vartoti maisto produktų gamyba ir platinimu. Įmonei priklauso ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse gerai žinomi prekių ženklai.