Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „SOLEMLUX“

Eksporto vadybininkė (-as)

600-1800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „SOLEMLUX“

Darbo pobūdis

  • Potencialių eksportui šalių rinkos analizė;
  • Pardavimų strategijos eksporto rinkai sudarymas;
  • Aktyvi naujų klientų paieška bei esamų aptarnavimas;
  • Derybų organizavimas, dalyvavimas parodose;
  • Užsakymų priėmimas ir administravimas;
  • Darbų kontrolė nuo gamybos terminų iki prekių išsiuntimo;
  • Logistikos proceso valdymas;
  • Didelė sprendimų priėmimo laisvė.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Ne mažesnė nei 2 metų sėkminga darbo patirtis eksporto/pardavimų srityje (pardavimų patirtis žaliuzių srityje būtų privalumas);
  • Puikios anglų ir rusų kalbų žinios (raštu ir žodžiu);
  • Gebėjimas laisvai bendrauti, užmegzti ir palaikyti ilgalaikius santykius su klientais;
  • Gebėjimas savarankiškai planuotis laiką;
  • Galimybė vykti į komandiruotes;
  • Puikus darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

  • Įdomų darbą stabilioje įmonėje su profesionalia komanda;
  • Karjeros galimybes, atsižvelgiant į Jūsų profesinius tikslus ir motyvaciją;
  • Galimybę realizuoti save pardavimų srityje;
  • Konkurecingą atlyginimą ir motyvacinį paketą;
  • Įmonės automobilį;
  • Galimybę dirbti Kaune arba Vilniuje.

Atlyginimas

600-1800 €/mėn. į rankas

informacija apie UAB „SOLEMLUX“
1565 €
Vid. atlyginimas bruto
(3% didesnis už LT vidurkį)
28
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.