Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ICECO žuvis“
More about company »

EKSPORTO VADYBININKAS (-Ė)

Kaunas - UAB „ICECO žuvis“

Darbo pobūdis

  • Ryšių palaikymas su esamais klientais ir naujų klientų paieška užsienio rinkose;
  • Produktų vystymo planų rengimas, kainodaros formavimas;
  • Komercinių pasiūlymų bei sutarčių ruošimas;
  • Strateginės rinkos analizė, naujų produktų poreikio identifikavimas ir pasiūlymų teikimas;
  • Pardavimų proceso koordinavimas;
  • Įmonės atstovavimas tarptautinėse parodose.

Reikalavimai

  • Daugiau nei 2 metų sėkminga darbo patirtis eksporto srityje (FMCG sektoriuje - privalumas);
  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • Būtina sėkminga aktyvių pardavimų darbo patirtis dirbant su verslo klientais;
  • Geri bendravimo, derybiniai ir organizaciniai įgūdžiai;
  • Kruopštumas, komunikabilumas, orientacija į tikslą;
  • Puikios anglų kalbos žinios, kitos kalbos - privalumas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir atsakingą darbą modernioje, technologiškai pažangioje įmonėje;
  • Nuolatinius mokymus, tobulėjimo galimybes;
  • Puikią ir profesionalią komandą, kuri yra mūsų sėkmės pagrindas;
  • Motyvuojantį atlyginimą, priklausantį nuo kompetencijos;
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visą parą.

UAB "ICECO žuvis" - viena didžiausių augančių žuvies perdirbimo kompanijų Baltijos šalyse.

Įmonei priklauso prekiniai ženklai: ZIGMAS, JUNGA.

Informacija apie UAB „ICECO žuvis“
1169 €
Vid. atlyginimas bruto
254
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 865 €
25% uždirba 865-1096 €
25% uždirba 1096-1360 €
25% uždirba nuo 1360 €
Vadovas: Darius Grubys