Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Lukritma“
More about company »

Eksporto vadybininkas - (ė)

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Lukritma“

Darbo pobūdis

Bendravimas su esamais įmonės klientais.
Prekių užsakymų generavimas, prekių pirkimas/pardavimas
Darbas Microsoft programomis, buhalterine programa RIVILĖ.

Reikalavimai

Atsakingas, savarankiškas, komunikabilus, orientuotas į rezultatą, norintis tobulėti - siekti užsibrėžtų tikslų;
Gebėjimas laisvai bendrauti, užmegzti ir palaikyti santykius su klientais;
Laisvai kalbantis anglų kalba;
Patirtis pardavimų srityje;

Mes jums siūlome

Nuolat tobulėti , dirbant nemonotonišką darbą.
Prisidėti prie organizacijos vystymo ir įgyvendinti savo idėjas.
Atsakingą darbą bei vertingą patirtį.

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas
Papildomi priedai už rezultatus

Maisto produktų, gėrimų ir kitų prekių eksportas į įvairias pasaulio šalis. Didmeninė prekyba.Logistikos paslaugos.
informacija apie UAB „Lukritma“
1325 €
Vid. atlyginimas bruto
(3% didesnis už LT vidurkį)
9
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.