Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Medienos era“

Eksporto vadybininkas (-ė)

Nuo 900 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Medienos era“

Darbo pobūdis

  • Nuolatinis darbas su klientais, klientų aptarnavimas ir iškylančių problemų sprendimas kartu su įmonės kokybės komanda;
  • Įvairių prekės ženklų baldų pardavimo užsakymų administravimas – užsakymų priėmimas, tvirtinimas klientui, terminų derinimas, atkrovimų planavimas bei kiti susiję darbai;
  • Darbas su esamais gamintojais bei gamybos proceso sekimas;
  • Užsakymų UAB „Medienos era“ fabrikui pateikimas gamybai, naudojantis programomis, bei pagaminimo laiku kontrolė; Reikalingų dokumentų paruošimas užsakymų atkrovimui (sąskaitos, važtaraščiai, dokumentai muitinei);
  • Nuolatinis darbas ir komunikacija tarptautinėje komandoje – bendras darbas su grupės įmonės Qualita Ltd. Londono komanda per nuotolį;
  • Kitų einamųjų klausimų, susijusių su prekės ženklo/ų produktų portfelio baldais, sprendimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Bent 1 metų pardavimų užsakymų koordinavimo patirtis (tarptautinė – privalumas);
  • Geras strateginis bei analitinis mąstymas;
  • Labai geri organizaciniai gebėjimai;
  • Gebėjimas laisvai bendrauti anglų kalba – raštu ir žodžiu;
  • Geri darbo kompiuteriu ir MS Office paketo programomis įgūdžiai;
  • Iniciatyvumas, atkaklumas siekiant užsibrėžtų tikslų;
  • Noras mokytis, tobulėti bei įveikti kylančius iššūkius.

Siūlome

  • Įdomų ir atsakingą darbą tarptautinėje komandoje;
  • Galimybę kurti ir įgyvendinti savo idėjas;
  • Galimybę stiprinti savo profesines žinias, plėsti kompetenciją, saviraiškos galimybes;
  • Draugišką darbinę atmosferą bei konkurencingą atlyginimą.

Kontaktinis asmuo:
Reda Adomaitienė
Tel.:

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. į rankas

UAB „Medienos era“ yra sėkminga medžio masyvo ir kombinuotų baldų gamybos įmonė, priklausanti UAB „Medicare LT“ įmonių grupei, kurioje dirba daugiau nei 200 darbuotojų. Didžiąją produkcijos dalį eksportuojame į tokias šalis kaip Didžioji Britanija, Vokietija, Švedija, Šveicarija, Danija, Estija, Lenkija ir kitas. Daugiau informacijos: |
informacija apie UAB „Medienos era“
2367 €
Vid. atlyginimas bruto
(55% didesnis už LT vidurkį)
25
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.