UAB „Tymkor“

Eksporto vadybininkas (-ė)

Nuo 1606 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Šakiai - UAB „Tymkor“

Darbo pobūdis

  • aktyvi naujų klientų paieška užsienio rinkose;
  • efektyvus įmonės produkcijos (klijuotos medienos) pardavimas klientams;
  • nuolatinis bendradarbiavimas ir ryšio palaikymas su verslo klientais;
  • komercinių pasiūlymų ir sutarčių rengimas;
  • duomenų analizė ir ataskaitų ruošimas;
  • rinkos stebėjimas ir analizė;
  • nustatytų įmonės tikslų siekimas.

Reikalavimai

  • aukštasis išsilavinimas;
  • darbo patirtis eksporto vadybininko (-ės)/pardavimų vadybininko (-ės) pozicijose (ne mažiau kaip 1 metai);
  • puikios anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu);
  • rusų kalbos žinios (privalumas);
  • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
  • vairuotojo pažymėjimas (B kategorija);
  • puikūs komunikaciniai ir derybiniai įgūdžiai;
  • sugebėjimas palaikyti ilgalaikius santykius su klientu;
  • analitiniai gebėjimai;
  • atsakingumas, iniciatyvumas ir savarankiškumas.

Mes jums siūlome

  • konkurencingą darbo užmokestį nuo 1606,00 EUR neatskaičius mokesčių;
  • komandiruotes Lietuvoje ir užsienyje;
  • puikias galimybes asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui;
  • profesionalią, į rezultatus orientuotą, draugišką komandą.

Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „HEADEX Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų kategorijų duomenis atrankų į darbo vietas tikslais „HEADEX Group“ privatumo politikoje nurodyta tvarka, bei Jūsų duomenys būtų saugomi „HEADEX Group“ duomenų bazėje dvejus metus. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos:

Atlyginimas

Nuo 1606 €/mėn. neatskaičius mokesčių

HEADEX Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje.

Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel. .