Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Medicinos linija“

Eksporto vadybininkas (-ė)

1700-2100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Šiauliai - UAB „Medicinos linija“

Darbo pobūdis

  • Įmonės produkcijos pardavimų plėtra užsienyje ir atstovavimas tartpautinėse parodose;
  • Duomenų bazės formavimas, naujų klientų paieška;
  • Ryšio su esamais klientais palaikymas;
  • Komercinių pasiūlymų ir sutarčių rengimas;
  • Užsakymų koordinavimas ir vykdymas;
  • Dokumentų susijusių su eksportu ruošimas;
  • Rinkų analizė ir duomenų sisteminimas;
  • Ataskaitų rengimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas (Sveikatos mokslų ar odontologo profesinė kvalifikacija - būtų didelis privalumas);
  • Sėkminga panašaus darbo patirtis su užsienio klientais;
  • Geros anglų ir rusų kalbų žinios raštu ir žodžiu;
  • Gebėjimas analizuoti duomenis, orientacija į rezultatus;
  • Puikus kompiuterinis raštingumas;
  • Puikūs bendravimo ir derybiniai įgūdžiai;
  • Iniciatyvumas, atsakingumas ir gebėjimas greitai įsisavinti naujoves.

Įmonė siūlo

  • Atsakingą ir įdomų darbą stabiliai augančioje įmonėje;
  • Darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

1700-2100 €/mėn. neatskaičius mokesčių
  • Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį, kompetenciją bei atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams.

Sėkmingai veikianti, inovatyvias odontologines medžiagas gaminanti įmonė, ieško naujo komandos nario Šiauliuose – eksporto vadybininko (-ės).
informacija apie UAB „Medicinos linija“
2202 €
Vid. atlyginimas bruto
(44% didesnis už LT vidurkį)
73
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1454 €
25% uždirba 1454-1848 €
25% uždirba 1848-2561 €
25% uždirba nuo 2561 €