Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Įdarbinimo tarpininkavimo centras"
More about company »

Eksporto vadybininkas (-ė) Skandinavijos rinkai

Nuo 1300 Eur
Vilnius - UAB "Įdarbinimo tarpininkavimo centras"

Darbo pobūdis

  • Bendravimas su esamais klientais bei naujų klientų paieška Skandinavijos šalių rinkose;
  • Klientų poreikių analizė, pasiūlymų teikimas, produktų pristatymas ir konsultavimas;
  • Derybų vedimas, sutarčių rengimas, pardavimų administravimas;
  • Ryšių su užsienio partneriais plėtojimas, jų vizitavimas;
  • Įmonės atstovavimas parodose užsienyje.

Reikalavimai

  • Panašaus darbo patirtis;
  • Puikūs anglų k. įgūdžiai.

Įmonė siūlo

  • Darbo vietą lyderiaujančioje įmonėje;
  • Profesionalų ir draugišką kolektyvą;
  • Motyvuojančią apmokėjimo sistemą;
  • Galimybę keliauti, atstovaujant įmonę tarptautinėse parodose.
  • Profesinius mokymus, asmeninio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

Nuo 1300 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

CVVilnius atrankų grupės klientė - daugiau nei 20 m. savo veiklą plėtojanti, lyderio pozicijas rinkoje užimanti įmonė, siūlanti plastikinius, metalinius, betoninius armatūros fiksatorius ir kitus betonavimo priedus.