Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
BIOVELA GROUP

EKSPORTO VADYBININKAS (-Ė) VILNIUJE

Nuo 2455 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius, Elektrėnai, Trakai - BIOVELA GROUP

Darbo pobūdis

  • Palaikyti santykius su Europos, Tolimųjų rytų, Afrikos ir Baltijos valstybių klientais, suprasti jų poreikius ir reikalavimus bei nuolat siūlyti jų tikslus atitinkančius sprendimus.
  • Neatsiejamas vaidmuo kuriant naujus strateginio pardavimo modulius, siekiant užtikrinti ilgalaikį sėkmingą bendradarbiavimą.
  • Atsakomybė už nustatytų pardavimo tikslų ir finansinių rezultatų įgyvendinimą.
  • Efektyvus problemų identifikavimas ir jų sprendimas, siekiant užtikrinti glaudų ryšį su klientu.
  • Derybos dėl sutarčių, komercinių sąlygų, kainų svyravimų, akcijų ir kt.
  • Konkurentų veiklos stebėjimas ir padėties rinkoje analizavimas bei kontrolė.
  • Reguliarus vidaus ir išorės suinteresuotųjų šalių pardavimų ataskaitų ir prognozių rengimas bei jų kontrolė.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas.
  • Sėkminga pardavimų patirtis FMCG kategorijoje (privalumas).
  • Gebėjimas daryti stiprią įtaką poreikių formavimo bei alternatyvų analizės etapuose.
  • Anglų ir rusų kalbų mokėjimas.
  • Galimybė keliauti (privalumas).
  • Bendrosios asmenybinės kompetencijos: analitinis mąstymas, išlavinti bendravimo ir pardavimo įgūdžiai, diplomatija, disciplinuotumas ir reiklumas sau, savarankiškumas, organizuotumas ir gebėjimas operatyviai priimti sprendimus.

Mes jums siūlome

  • Galimybę prisidėti prie įmonės, esančios rinkos lyderiu, strateginių sprendimų įgyvendinimo.
  • Profesionalią vadovų ir kolegų komandą, dirbančią tik pagal aukščiausios darbo atlikimo kokybės principus, darbo aplinką, orientuotą į saviraišką ir profesinio tobulėjimo galimybes.
  • Patrauklų atlygio, motyvavimo ir papildomų naudų paketą.

Atlyginimas

Nuo 2455 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Kintamo priedo dydis priklauso nuo darbo rezultatų.

LYDERYSTĖ
KOKYBĖ
NAUJOVĖS IR MODERNUMAS

Šiandien BIOVELA GROUP įmonės aktyviai ir kryptingai vysto veiklą, kuria naujas darbo vietas, tad kviečia specialistus, kurie kartu su visa darbuotojų komanda įgyvendins BIOVELA GROUP pagrindinį tikslą – kokybiškai, skaniai ir sočiai maitinti žmones, nuolat rūpintis produktų kokybe.

informacija apie BIOVELA GROUP
2578 €
Vid. atlyginimas bruto
(69% didesnis už LT vidurkį)
106
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1557 €
25% uždirba 1557-1991 €
25% uždirba 1991-2915 €
25% uždirba nuo 2915 €