Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
ANCOR

Eksporto vadybininkas/ Export manager

1250-1576 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - ANCOR

Darbo pobūdis

Aktyvi klientų paieška
Darbas su atstovaujamais produktais
Pristatymų organizavimas, dalyvavimas web konferencijose / parodose
Sutarčių rengimas, nutraukimas, atnaujinimas;
Rinkos informacijos paieška, analizė, pardavimo veiksmų plano ruošimas ir įgyvendinimas.

Reikalavimai

Puikūs bendravimo, produktų pristatymo įgūdžiai
Darbo kompiuteriu įgūdžiai
Puikios anglų kalbos žinios
Reikalingas lankstumas, greitas reagavimas, operatyvumas, konkretumas

Pageidautina patirtis su farmacija, medicina

Įmonė siūlo

atsakingą, dinamišką ir įdomų darbą šiuolaikiškoje, lojalumą vertinančioje, kompanijoje, profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes
konkurencingą darbo užmokestį, priedus prie atlyginimo, mokymus, visas socialines garantijas

Visas darbui reikalingas priemones

Atlyginimas

1250-1576 €/mėn. neatskaičius mokesčių
ANCOR

ANCOR

ANCOR, tarptautinė personalo atrankų grupė, įkurta 1990 m., yra viena iš pirmaujančių žmogiškųjų išteklių paslaugų teikėjų. Vykdydama veiklą 48 atstovybėse, ANCOR siūlo įvairius sprendimus, susijusius su laikinuoju įdarbinimu, darbuotojų atrankomis ir klientų konsultavimu 9-iose pasaulio šalyse: Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Rusijoje, Kazachstane, Uzbekistane, Tailande. ANCOR kasmet aptarnauja daugiau nei 2000 klientų.

ANCOR įmonių grupės konsoliduota apyvarta 2019 m. sudarė 280 mln. JAV dolerių.

ANCOR patenka į pirmaujančių „Europe 2020 RPO“ įmonių (pagal „HR Tech Outlook“) dešimtuką, o nuo 2012 m. ANCOR yra strateginis „Randstad“ holdingo partneris.