Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
CVB client

EKSPORTO VADYBININKAS

Darbo pobūdis

Aktyviai plėtoti santykius su esamais klientais, bei užtikrinti kokybišką jų aptarnavimą;
Užsakymų koordinavimas, kitų eksporto dokumentų administravimas;
Pardavimų duomenų analizė, ataskaitų rengimas;
Derybos su verslo partneriais;
Kasdieninė pagalba vadovui.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis išsilavinimas;
Darbo patirtis pardavimų srityje būtų privalumas;
Geri kompiuterinio raštingumo įgūdžiai;
Geros anglų kalbos žinios žodžiu/raštu ( vokiečių kalbos mokėjimas būtų papildomas pranašumas);
Verslo procesų išmanymas;
Atsakingumas, kruopštumas, atidumas, atkaklumas, gebėjimas dirbti komandoje;
Didelis noras mokytis ir tobulėti pardavimų, verslo vystymo srityje.

Konkurencingą atlyginimą ir priedus už pasiektus rezultatus;
Realias karjeros galimybes (sėkmingai įsisavinus informaciją tapsite savarankišku eksporto vadybininku);
Visas socialines garantijas;
Draugišką kolektyvą;
Konfidencialumą garantuojame.
CVB client

Smartech LT – gamybinė, bei sandėlius valdanti įmonė, kuri gamina ir sandėliuoja akmens masės (dirbtinio granito) plautuves. Naudojame unikalią, ypač pažangią plautuvių gamybos technologiją, kurios dėka galime pagaminti ypač aukštos kokybės plautuves.
Šiandien mūsų gaminamos plautuvės yra eksportuojamos daugiau nei į 40 pasaulio šalių. Patys gaminame ir darbo priemones – liejimo formas, bei įvairią įrangą gamybos linijoms.

Augame ir siekiame tapti vienu didžiausiu dirbtinio granito plautuvių gamintoju Rytų, Centrinėje ir Šiaurės Europoje. Nuolat ieškome veržlių, siekančių tobulėti komandos narių administracijoje ir gamyboje.
Susidomėjote? Pasikalbėkime: , Gitana