Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „FLOKATI“

Eksporto vadybininkas

Nuo 1200 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „FLOKATI“

Darbo pobūdis

  • Įmonės produkcijos pardavimų plėtra užsienyje.
  • Naujų klientų paieška ir darbas su esamais klientais.
  • Derybų vedimas, pasiūlymų ir sutarčių sudarymas, pardavimų administravimas.
  • Eksporto rinkų, klientų poreikių analizė.
  • Klientų lankymas, dalyvavimas parodose.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas.
  • Eksporto vadybininko darbo patirtis.
  • Geri derybų, bendravimo, planavimo ir problemų sprendimo įgūdžiai;
  • Puikus anglų kalbos mokėjimas.
  • Patirtis tekstilės gamybos įmonėje (privalumas).
  • Vokiečių kalbos mokėjimas (privalumas).

Mes jums siūlome

  • Atsakingą, savarankišką darbą tarptautinėje aplinkoje.
  • Darbą augančioje įmonėje, kurioje vertinamas atvirumas, pasitikėjimas, bendradarbiavimas.
  • Profesinio tobulėjimo ir kvalifikacijos kėlimo galimybes.

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. į rankas

UAB FLOKATI – jau 20 metų Lietuvoje veikianti įmonė, kurios veiklos sritis: vilnos gaminių gamyba, mažmeninė ir elektroninė prekyba Lietuvoje, eksportas.
Įmonės istorija prasidėjo 2000 m., kai grupelė bendraminčių Graikijoje atrado gausybę vilnos panaudojimo galimybių ir jomis nusprendė pasidalinti su lietuviais.
Įmonė sparčiai plečiasi el. prekybos srityje, gaminius eksportuoja į daugelį pasaulio šalių. Įmonėje dirba 42 darbuotojai, kuriuos vienija bendros vertybės: kokybė, efektyvus rezultatyvumas, profesionalumas ir meilė gamtai.
Mes siekiame, jog tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų žmonės vis dažniau atsigręžtų į gamtą, kuri savyje slepia gausybę turtų. Jeigu šis tikslas Jums atrodo artimas – prisijunkite prie mūsų!
informacija apie UAB „FLOKATI“
1388 €
Vid. atlyginimas bruto
43
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 979 €
25% uždirba 979-1170 €
25% uždirba 1170-1405 €
25% uždirba nuo 1405 €