Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „FLOKATI“
More about company »

Eksporto vadybininkas

Kaunas - UAB „FLOKATI“

Darbo pobūdis

  • Įmonės produkcijos pardavimų plėtra užsienyje.
  • Naujų klientų paieška ir darbas su esamais klientais.
  • Derybų vedimas, pasiūlymų ir sutarčių sudarymas, pardavimų administravimas.
  • Eksporto rinkų, klientų poreikių analizė.
  • Klientų lankymas, dalyvavimas parodose.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas.
  • Eksporto vadybininko darbo patirtis.
  • Geri derybų, bendravimo, planavimo ir problemų sprendimo įgūdžiai;
  • Puikus anglų kalbos mokėjimas.
  • Patirtis tekstilės gamybos įmonėje (privalumas).
  • Vokiečių kalbos mokėjimas (privalumas).

Mes jums siūlome

  • Atsakingą, savarankišką darbą tarptautinėje aplinkoje.
  • Darbą augančioje įmonėje, kurioje vertinamas atvirumas, pasitikėjimas, bendradarbiavimas.
  • Profesinio tobulėjimo ir kvalifikacijos kėlimo galimybes.

UAB „Flokati“, veikianti nuo 2000 m., kuria ir gamina vilnos ir lino produktus. Siekiame ugdyti išskirtinį Lietuvos ir užsienio pirkėjų skonį, skatiname rūpintis sveikata, naudojantis sveika ir higieniška aukščiausios kokybės vilnone patalyne bei kitais vilnoniais ir lino gaminiais.
Informacija apie UAB „FLOKATI“
1071 €
Vid. atlyginimas bruto
36
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 866 €
25% uždirba 866-1097 €
25% uždirba 1097-1271 €
25% uždirba nuo 1271 €
Vadovas: Asta Kančelskienė