Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „FLOKATI“

Eksporto vadybininkas

1300-1600 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „FLOKATI“

Darbo pobūdis

  • Įmonės produkcijos pardavimų plėtra užsienyje.
  • Naujų klientų paieška ir darbas su esamais klientais.
  • Derybų vedimas, pasiūlymų ir sutarčių sudarymas, pardavimų administravimas.
  • Eksporto rinkų, klientų poreikių analizė.
  • Klientų lankymas, dalyvavimas parodose.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas.
  • Eksporto vadybininko darbo patirtis.
  • Geri derybų, bendravimo, planavimo ir problemų sprendimo įgūdžiai.
  • Puikus anglų kalbos mokėjimas.
  • Patirtis tekstilės gamybos įmonėje (privalumas).
  • Vokiečių kalbos mokėjimas (privalumas).

Įmonė siūlo

  • Atsakingą, savarankišką darbą tarptautinėje aplinkoje.
  • Darbą augančioje įmonėje, kurioje vertinamas atvirumas, pasitikėjimas, bendradarbiavimas.
  • Profesinio tobulėjimo ir kvalifikacijos kėlimo galimybes.

Atlyginimas

1300-1600 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis derinamas ir priklauso nuo kandidato patirties ir kompetencijų.
Motyvaciniai priedai, priklausantys nuo rezultatų.

UAB FLOKATI – jau 22 metus Lietuvoje veikianti įmonė, kurios veiklos sritis: vilnos gaminių gamyba, mažmeninė ir elektroninė prekyba Lietuvoje, eksportas.
Įmonė sparčiai plečiasi el. prekybos srityje, gaminius eksportuoja į daugelį pasaulio šalių. Įmonėje dirba 53 darbuotojai, kuriuos vienija bendros vertybės: kokybė, efektyvus rezultatyvumas, profesionalumas ir meilė gamtai.
Mes siekiame, jog tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų žmonės vis dažniau atsigręžtų į gamtą, kuri savyje slepia gausybę turtų. Jeigu šis tikslas Jums atrodo artimas – prisijunkite prie mūsų!
informacija apie UAB „FLOKATI“
2097 €
Vid. atlyginimas bruto
(38% didesnis už LT vidurkį)
47
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1550 €
25% uždirba 1550-1823 €
25% uždirba 1823-2407 €
25% uždirba nuo 2407 €