Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Marino projektai"
More about company »

EKSPORTO VADYBININKAS

Klaipėda - UAB "Marino projektai"

Darbo pobūdis

  • įmonės paslaugų pardavimas;
  • darbų,medžiagų pardavimas užsienio rinkose;
  • pasiūlymų ruošimas, skambučiai, sutarčių sudarymas;
  • dalyvavimas derybose užsienyje;
  • betarpiškas bendravimas su potencialiais užsakovais;
  • rinkos analizė.

Reikalavimai

  • vokiečių k. arba anglų k. (reikalingas l.geras kalbėjimas,rašymas);
  • patirtis pardavimuose ;
  • vadybiškas, savarankiškas;
  • nebijantis iššūkių,energingas;
  • norintis dirbti ir uždirbti.

Mes jums siūlome

  • Įdomų darbą norinčiam tobulėti žmogui, jaunoje įmonėje;
  • Visas priemones ir sąlygas darbui;
  • Visas garantijas;
  • Gerą darbo užmokestį + premijos už pasiektus rezultatus.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Laivuose,megajachtose ir pramoniniuose objektuose projektavimo,suvirinimo,vamzdynų montavimo,ŠVOK,izoliavimo,skardinimo,interjero apdailos ir baldų montavimo darbai.Personalo sk.tel.:.

svetainė:www.marinoprojects.com

Prancūzijoje, Olandijoje, Italijoje, Ispanijoje, Estijoje, Anglijoje, Islandijoje, Japonijoje ir kt.šalyse.