Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Marx Vilnius"
More about company »

Eksporto vadybininkė (-as) Skandinavijos rinkai

Nuo 650 Eur
Vilnius - UAB "Marx Vilnius"

Darbo pobūdis

  • Įmonės gaminamų aliuminio durų, langų ir fasadų pardavimų į Skandinaviją planavimas, organizavimas ir palaikymas;
  • Pasiūlymų ruošimas;
  • Bendravimas su klientais, sutarčių rengimas.

Reikalavimai

  • Sugebėjimas bendrauti su klientais, parduoti paslaugas;
  • Inžinierinis išsilavinimas būtų privalumas;
  • Labai geros anglų kalbos žinios;
  • Kompiuterinis raštingumas.

Mes jums siūlome

  • Nuolatinį darbą jau 20 metų stabiliai ir sėkmingai dirbančioje įmonėje;
  • Darbingą atmosferą draugiškame kolektyve;
  • Visas socialines garantijas;
  • Laiku ir oficialiai mokamą atlyginimą, priedus už pasiektus darbo rezultatus.

Atlyginimas

Nuo 650 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "Marx Vilnius" įmonė sėkmingai gyvuoja nuo 1997 metų pradžios. Mūsų veiklos kryptis - inteligentiška statinių įranga. Mes suprantame šią kryptį, kaip technologiškai naujoviškų ir pažangių sprendimų statyboje paiešką ir išskiriame tokias produktų sritis:
  • priešgaisrinės plieninės ir aliuminės durys, langai ir pertvaros;
  • priešgaisrinės užuolaidos;
  • durų, vartų, langų automatika ir furnitūra;
  • mobilios akustinės pertvaros.
Informacija apie UAB "Marx Vilnius"
1449 €
Vid. atlyginimas bruto
(62% didesnis už LT vidurkį)
33
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Mindaugas Mateika