Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Daisena"
More about company »

Eksporto vadybininko asistentas (-ė)

Kaunas - UAB "Daisena"

Darbo pobūdis

Prekių užsakymų ir likučių kontrolė
Aktyvus nuolatinis bendravimas su klientais
Kainodaros skaičiavimas
Pasiūlymų rengimas
Duomenų analizė
Vadovo užduočių vykdymas

Reikalavimai

Patirtis eksporto pardavimų srityje
Geros rusų kalbos (žodžiu ir raštu) žinios
Anglų kalbos žinios - privalumas
Puikios MS Offise žinios
Puikūs bendravimo ir organizaciniai įgūdžiai
Analitinis mąstymas

Mes jums siūlome

Įdomų, perspektyvų, dinamišką darbą su tarptautiniais prekiniais ženklais
Tarptautinius projektus, iššūkį bei profesinio tobulėjimo galimybes
Galimybę plėsti akiratį, pažinti kitas rinkas bendraujant su įvairių šalių partneriais
Darbą profesionalioje ir draugiškoje komandoje
Motyvuojantį atlyginimą

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų

UAB „Daisena“ – didmeninės prekybos įmonė, aktyviai vystanti prekių ženklus Lietuvoje ir užsienio rinkose nuo 1993 metų. Sėkmingą darbo patirtį distribucijos, marketingo bei logistikos srityse jungiame su pažangiausia tarptautine verslo praktika ir perkeliame į kasdieninį įmonės darbą vystant privačius (AROMA GOLD, AROMA PLATINUM, BOSO, AHA) ir kitus tarptautinius prekinius ženklus. Tokie darbo principai, kaip operatyvus ir lankstus požiūris į pokyčius rinkoje, leidžia mums kurti savo sėkmės istorijas. Puikia profesionalų komanda, maža darbuotojų kaita bei stabilius finansinius rodiklius turinčia įmone pasitiki pasaulyje gerai žinomi prekiniai ženklai kaip: SCHOGETTEN, BIC, TAFFEL, LOYD, MYNTHON, ROLLTON, GREENFIELD, LAIMA, SELGA, VEGETA, JELLY BEANS ir t.t.
Informacija apie UAB "Daisena"
1445 €
Vid. atlyginimas bruto
(61% didesnis už LT vidurkį)
218
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1007 €
25% uždirba 1007-1343 €
25% uždirba 1343-1562 €
25% uždirba nuo 1562 €
Vadovas: Andrius Linauskas