Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „PROFESINIAI KONTAKTAI“
More about company »

EKSPORTO VADYBININKO ASISTENTAS (-Ė)

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „PROFESINIAI KONTAKTAI“

Darbo pobūdis:

  • Pagalba pardavimų vadybininkui vykdant eksporto pardavimus;
  • patvirtintų užsakymų įforminimas pagal galiojančias įmonėje tvarkas;
  • transporto užsakymas įvykdytų užsakymų transportavimui;
  • krovinio ir pardavimo dokumentų paruošimas ir administravimas;
  • reikiamų ataskaitų pildymas;
  • administracinio pobūdžio komunikacija su klientais;
  • darbas Aleksote.

Reikalavimai:

  • Anglų kalbos žinias žodžiu ir raštu (būtina);
  • Verslo bendravimo raštu pagrindai;
  • Turi puikius darbo kompiuteriu įgūdžius;
  • Mėgsti naujus iššūkius ir trokšti tobulėti;
  • Turi puikius bendravimo, laiko planavimo įgūdžius;
  • Tavęs negąsdina greitas darbo tempas bei gebi atlikti daugiau nei vieną užduotį tuo pačiu metu;
  • Esi organizuotas (-a), atsakingas (-a) bei iniciatyvus (-i).

Įmonė siūlo:

  • Įdomų ir nemonotonišką darbą nuolat augančioje įmonėje;
  • Darbą draugiškame ir profesionaliame kolektyve;
  • Karjeros galimybes.

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas

Contactus klientė - įmonė, užsiimanti reklamos gamyba.