Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Kauno grūdų įmonių grupė
More about company »

EKSPORTO VADYBININKO (-ĖS)

Kaunas - Kauno grūdų įmonių grupė

Darbo pobūdis

Koordinuoti ir planuoti eksporto produktų verslo planinius pardavimus;
Suformuoti ir palaikyti profesionalius verslo santykius tiek su potencialiais, tiek su esamais klientais eksporto rinkose: rengti komercinius pasiūlymus, vykti į susitikimus, vesti derybas;
Atstovauti įmonei tarptautiniuose renginiuose, parodose;
Identifikuoti reikalingus rinkai produktus, įvardinti jų kūrimo, įvedimo poreikį, pasiūlymus teikti suinteresuotiems darbuotojams ir vadovams.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas;
Patirtis vykdant pardavimus eksporto klientams – būtinas reikalavimas;
Puikios anglų ir rusų kalbos žinios raštu ir žodžiu;
Išlavinti derybiniai įgūdžiai, įgimtos pardavėjo savybės, verslumas, empatija.

Mes jums siūlome

Darbo aplinką, orientuotą į saviraišką bei profesinį tobulėjimą;
Galimybę vykti į parodas, pažangias verslo įmones;
Konkurencingą atlygio paketą, socialines garantijas.

„KG Group“ įmonių grupę sudaro: AB „Kauno Grūdai“, AB „Vilniaus paukštynas“, AB „Kaišiadorių paukštynas“. Įmonių grupės veikla orientuota į Lietuvos žemės ūkio plėtrą, į pagamintų produktų su pridėtine verte gamybą ir eksporto didinimą bei vartotojų poreikius, kuriuos kompanija tenkina integruodama veiklas. Įmonių grupė turi gamybinių padalinių visoje Lietuvoje ir užsienyje bei vienija daugiau nei 3500 darbuotojų komandą.
Informacija apie Kauno grūdų įmonių grupė
1261 €
Vid. atlyginimas bruto
(41% didesnis už LT vidurkį)
812
Darbuotojų skaičius
> 100 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Tautvydas Barštys