Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Intervilža“

Ekstruderio operatorius - mokinys (-ė) Apmokome

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Vilnius, Elektrėnai - UAB „Intervilža“

Darbo pobūdis

  • Ekstruderio operatorius/mokinys;
  • Plastikinių profilių (PVC) bei produktų iš medžio-plastiko kompozito (WPC) gamybos procese dalyvavimas;
  • Gamybinės įrangos derinimas, priežiūra ir valdymas;
  • Įvairių mechaninių įrenginių priežiūra, atskirų detalių, remontas;
  • Dokumentacijos pildymas, duomenų suvedimas į duomenų bazę;
  • Tvarkos ir švaros užtikrinimas darbo vietoje.
  • Apmokome

Reikalavimai darbuotojui

  • Techninio gamybos įrenginių veikimo principų, valdymo išmanymas;
  • Vidurinis/vidurinis profesinis/Aukštesnysis išsilavinimas;
  • Kompiuterinio raštingumo pagrindai;
  • Anglų kalbos mokėjimas, bent jau pagrindai.

Įmonė siūlo

  • Profesinį tobulėjimą, mokymą ir karjeros galimybes;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Geras darbo sąlygas ir visas darbui reikalingas priemones;
  • Darbą įmonėje, kurioje vertinama sukaupta patirtis ir darbo specifikos išmanymas;
  • Priedai už gamybinius pasiekimus.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas

Įmonių grupė InterVilža – tai 30-us veiklos metus skaičiuojanti Lietuvos kapitalo kompanija, jau turinti savo gyvavimo istoriją nuo 1935 m. Šiuo metu kompanijoje 24 valandas per parą veikia 6 gamybos linijos ir tai didžiausia BIOkompozito gamintoja Baltijos šalyse. Prekinis ženklas - „InoWood“ įvardijamas kaip "Amžinas medis", reiškia daugiau nei ilgaamžiškumą ir kitas puikias eksploatacines savybes, tai medžiaga, tausojanti aplinką bei gamtą. Šiuo metu įmonė įgyvendina savo viziją tapti didžiausiu Šiaurės Europos kompozitinių profilių gamintoju, tiekiančiu tvarius amžino medžio sprendimus už daugeliui prieinamą kainą.
informacija apie UAB „Intervilža“
1905 €
Vid. atlyginimas bruto
(25% didesnis už LT vidurkį)
35
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1696 €
25% uždirba 1696-2000 €
25% uždirba 2000-2452 €
25% uždirba nuo 2452 €