Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „TALGA“

El. autokrautuvo vairuotojas - prekių priėmėjas surinkėjas (aukštuminis)

800-1300 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Jonava - UAB „TALGA“

Darbo pobūdis

Ми надаємо житлову площу громадянину України
Робота з ричтраком;
Стелажі висотою до 10 метрів;
Прийняти та підібрати необхідний товар відповідно до замовлення;
Досвід роботи зі сканерами (РЧ термінал);

Darbas su aukštuminiu krautuvu;
Stelažai iki 10 metrų aukščio;
Priimti ir atrinkti reikalingas prekes pagal užsakymus;
Sukomplektuoti ir paruošti prekes transportavimui;
Atlikti kiekybinę ir kokybinę prekių patikrą;
Darbas su RF terminalu (skeneriu).

Reikalavimai darbuotojui

Вимоги до співробітників
Досвід роботи з бічним е-жолобом (висота від 7,5 м);
Відповідальний підхід до роботи;
Швидка орієнтація;
Знання основних принципів зберігання.

Patirtis dirbant su šoniniu el.rietuvu (aukštis nuo 7,5m);
Patirtis dirbant su skeneriais (RF terminalas);
Atsakingas požiūris į darbą;
Greita orientacija;
Esminių sandėliavimo principų žinojimas.

Винагорода плюс бонус за виконану роботу зі сканером
Середня винагорода за цю посаду на руках 900-1100 євро
Робота з навантажувальною технікою TOYOTA (лазери, камери);
Сучасна - сучасна система управління складом (замовленнями) Vision 6;
Робота в окремих закріплених за складом зонах обслуговування;
Всебічна допомога в об’єднанні в нову команду та розумінні специфіки закріпленої складської території;
Чітка система оплати за виконану роботу;
Усі соціальні та інші гарантії, невіддільні від етичного бізнесу;

Ukrainiečius apgyvendiname;
Darbas su TOYOTA krovos technika (lazeriai, kameros);
Moderni - šiuolaikiška Vision 6 sandėlio (užsakymų) valdymo sistema;
Darbas atskirose priskirtose sandėlio aptarnavimo zonose;
Visokeriopa pagalba įsiliejant į naują kolektyvą ir perprantant priskirtos sandėlio zonos specifiką;
Aiški apmokėjimo sistema pagrįsta atliktu darbu;
Visos socialinės ir kitos nuo etiško verslo neatsiejamos garantijos;
Galima kuro kompensacija atvykimui į darbą.

Atlyginimas

800-1300 €/mėn. į rankas
Vidutinis šios pozicijos atlygis į rankas 900-1100€
UAB „TALGA“
strongest_in_lithuania

UAB „TALGA“

UAB „TALGA“
Nuo 2000 metų sėkmingai veikiantis logistikos terminalas, esantis Jonavoje, Ruklos g. 12C;

NAUJAS 3PL filialas Alytuje, Pramonės g. 15.

Sandėliavimas muitinės ir Europos Sąjungos sandėliuose;
3PL komopleksinė logistika;
Visos muitinės tarpininkų paslaugos;
Tarptautinių krovinių ekspedijavimas žeme, jūra ir geležinkeliais.
informacija apie UAB „TALGA“
1348 €
Vid. atlyginimas bruto
71
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 993 €
25% uždirba 993-1281 €
25% uždirba 1281-1821 €
25% uždirba nuo 1821 €