Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Kotryna"
More about company »

EL. KOMERCIJOS PARDAVIMŲ VADOVAS (-Ė)

Vilnius - UAB "Kotryna"

Darbo pobūdis

Ieškome naujo nario - el. komercijos pardavimų vadovo (-ės) ir kviečiame Jus prisijungti prie mūsų didelės komandos!
Jūsų atsakomybės:
  • El. komercijos pardavimų strategijos kūrimas, pardavimų ir pelno tikslų pasiekimui;
  • Pardavimų tendencijų analizė, augimo galimybių identifikavimas ir projektų iniciavimas;
  • KPI ir kitų veiklos rodiklių sistemos sukūrimas, kasdienė analizė, korekcinių veiksmų iniciavimas;
  • Pardavimų prognozė, pardavimų skatinimo veiksmų rezultatų analizė, korekcijų iniciavimas;
  • Vadovavimas el. komercijos specialistų (pardavimų, akcijų administravimo, SEO, prekių informacijos) komandai Baltijos šalyse;

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (rinkodara, ekonomika ar verslo vadyba);
  • Ne mažiau 3 metų darbo patirtis vystant internetinės prekybos projektus, vadovavimo el. prekybos komandai patirtis – privalumas;
  • El. prekybos rodiklių išmanymas ir puikūs analitiniai įgūdžiai;
  • Gebėjimas dirbti komandoje su vidiniais ir išoriniais partneriais siekiant tikslų;
  • Puikūs anglų kalbos įgūdžiai, rusų kalba – privalumas.

Mes jums siūlome

  • Be galo įdomų ir atsakingą darbą didelėje tarptautinėje kompanijoje;
  • Galimybę nuolat tobulinti profesines žinias;
  • Kompetentingą ir profesionalią kolegų komandą;
  • Smagią bei šiltą darbo atmosferą.

„Kotryna Group“ - tai įmonių grupė, atstovaujanti tiek didžiausius prekių vaikams gamintojus, tiek ir žinomiausius prekių ženklus vaikams Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Įmonių grupei priklauso didžiausias Baltijos šalyse vaikiškų prekių parduotuvių tinklas, kurį sudaro tokie vardai, kaip „KidzOne”, „Kotryna”, „LEGO”, „Baby City/Toy City", „Žaislų planeta", „OVS Kids“, "Mothercare“.
Plačiau apie įmonėje vykdomą asmens duomenų politiką skaitykite
Informacija apie UAB "Kotryna"
1160 €
Vid. atlyginimas bruto
(30% didesnis už LT vidurkį)
423
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 754 €
25% uždirba 754-882 €
25% uždirba 882-1124 €
25% uždirba nuo 1124 €
Vadovas: Valdas Nanartavičius