Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
UAB „Adeo Web“

El. komercijos sistemų projektų vadovas

2111-2976 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Adeo Web“

TRUMPAI

Ieškome galvoto techninio projektų vadovo - kartu kursime ir vystysime didelio masto ir ilgalaikes B2B / B2C el. komercijos sistemas gerai žinomiems verslams CEE regione. Jungsiesi į naujai buriamą komandą, tad turėsi daug laisvės ją formuoti, kaip sugalvoji.

APIE TAVO DARBĄ

  • Pasitelkus Agile / Scrum metodikas valdysi savo komandos projektus ir komunikuosi su klientu. Pagrindiniai įrankiai: Jira, el. paštas, Slack, telefonas / Google hangouts;
  • Pagal išsakytus kliento lūkesčius ir poreikius projektuosi el. komercijos sistemas, vertinsi bei planuosi projektų apimtis, terminų rėžius, resursus, rengsi klientų ataskaitas bei formuosi technines užduotis;
  • Ieškosi būdų užtikrinti projektų ir kliento sėkmę apibrėžtuose laiko ir nutartuose funkcionalumų rėmuose;
  • Bendradarbiausi su kitomis (pavyzdžiui UX/UI, DevOps) komandomis;
  • Kartu su projektą įgyvendinančia komanda ieškosi galimų rizikų ir būdų jas valdyti;
  • Ieškosi būdų optimizuoti komandos veiklą ir dalinsiesi savo know-how su kitomis komandomis;

APIE KLIENTUS

Tai naujai formuojama komanda, tad klientų ratą formuosime kartu. Kitos šešios projektinės komandos kuria, vysto ir padeda augti šių verslų el. komercijos sistemoms: Topo Centras, Lemona, Pegasas, Knygų Klubas, Eoltas, Jysk, Vilniaus Prekyba ir kt.

APIE KOMANDĄ

Pradžioje komanda susidės iš 2-5 back-end, 1-3 front-end programuotojų. Visų kuriamų ir vystomų funkcionalumų, sistemų veikimą analizuos testuotojas. Priklausomai nuo klientų poreikių prie projektų gali prisijungti UX/UI, DevOps komandos.

Vieningai technologinei krypčiai išlaikyti nuolatos bendrausi su Tech lead’ais ir CTO Vaidu. Šiuo metu el. komercijos sistemas vystome PHP kalba, naudojame Symfony / Laravel frameworkus. Daugiausia patirties turime su Magento CE/EE, Sylius Plus ir platformomis, tačiau kuriame ir custom sprendimus.

Projektų vadovai Aurelijus, Goda, Rytis, Justina, Brigita ir Irmantas, dalinsis savo patirtim ir patarimais, kad padėtų pasiekti ir išlaikyti gerą tiek savo, tiek komandos darbo našumą.

APIE TAVE

Ieškome Projektų Vadovo, kuris bent keletą pastarųjų metų vysto IT / tech. projektus bei nori šiame kelyje augti toliau. Tikimės, kad projektų valdymui naudoji Agile / Scrum metodikas ir matai jų vertę. Jei vystei el. komercijos projektus ar sistemas - didelis privalumas. Visgi, nesitikime, kad vos prisijungus būsi našiausia savo versija, tad bus laiko įsivažiuoti bei pasisemti naujų žinių.

Geras rezultatas tau yra itin svarbu, nes nori projektų, kuriais galėtum didžiuotis ir girtis. Supranti, kad tiek vidiniai kolegos, tiek klientas yra ta pati lygiavertė komanda, tad šių žmonių į(si)traukimas ir edukavimas tau - vienas esminių faktorių bendro darbo sėkmei.

Be viso to, supranti, kad kompleksiški ir ilgalaikiai projektai reikalauja didžiulės atsakomybės, kuri kartais gali iššaukti stresines situacijas. Bet tu gi su jomis esi jau dirbęs ir savo analitinio mąstymo pagalba gebi atrasti racionalius sprendimus bei ramiai tai perduoti komandai.

Viliamės, kad esi smalsus žmogus ir nuolat mokaisi. Čia, Adeo Web, dauguma mūsų tokių. Tad niekam nereikia sukti galvos kokių knygų užsakyti, į kokią konferenciją nuvažiuoti ar kokiame Zoom’o evente dalyvauti, nes poreikis ateina iš pačių mūsų.

Esame nedidelė komanda ir neturime bereikalingos struktūros, kuri stebėtų, kaip yra išpildomi klientų lūkesčiai. Kiekvienas atsakome už savo darbus ir indėlį į klientų sėkmę. Rūpinamės, kad sektųsi ne tik jiems, bet ir kolegai, kuris sėdi šalia ar Google Hangout’uose.

Mes pratę prie nuotolinio darbo, tad tikimės ir tu ne prieš. Į visa tai žiūrime lanksčiai, tad kiekvienas žmogus ir komanda sprendžia patys ar jiems efektyviau dirbti erdviame ofise, ar iš kavinės, ar rinktis mišrų variantą. Visi keliai turi savo pliusų ir iššūkių, tad veiklos vietą galima keisti pagal poreikį.

ATLYGIS IR PRIEDAI

Atlygio rėžiai nešant išvardintas atsakomybes yra tarp €2111 ir €2976 (gross). Konkretus atlygis priklausys nuo tavo patirties, kompetencijų ir požiūrio, kuriuos įvertinsime pagal tavo motyvacinį laišką, pokalbį. Štai ką turėtum įvertinti be atlygio:

  • Kuriomis valandomis ir iš kur dirbsi - tavo ir komandos pasirinkimas. Iš patirties matome, kad projektų vadovui sekasi geriau, kai kolegos netoliese;
  • Smalsūs žmonės mėgsta mokytis, tad bus biudžetas reikiamoms knygoms, mokymams, licencijoms ir mentoriams;
  • Kai norėsi trumpam atjungti mintis, galėsi sužaisti stalo teniso ar futbolo partiją, galima įsijungti PS4 ar VR. Vienoje ofiso pusėje rasi skersinį prisitraukimams ir keletą svorių, kitoje - laipiojimo sienelę. Dažniausiai antradieniais virtuvė pakvimpa šiltomis bandelėmis, o ketvirtadieniais - šviežiais vaisiais.

KAIP APLIKUOTI

Norime suprasti kokia tavo patirtis, įgūdžiai ir požiūris, tad aplikuojant trumpai prisistatyk ir papasakok, kodėl mums verta pasikalbėti bei pridėk CV ar nuorodą į savo LinkedIn profilį.

Keep on rocking! ✌️

Atlyginimas

2111-2976 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Adeo Web“

Once an ecommerce business, now a B2B / B2C ecommerce solution provider. Helping our clients to win in the ecom world by building various systems. We’ve been doing this since 2009 and still eager to learn, grow & help!

In ❤️ with these brands and their teams: Topo Centras, Jysk, Lemona, Pegasas, Knygų klubas, Eoltas, Celsis, Tele2, Lenovo, Toshiba and others. Keep growing guys!

A multidisciplinary team of 50+ peeps from Kaunas, Chicago and Stockholm would love to meet you 🙌

P.S. One of our teams’ made a spinoff a few years ago - they are building a password manager 🔑 PassCamp.
See all ads of this company (3)
informacija apie UAB „Adeo Web“
2685 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
43
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2173 €
25% uždirba 2173-2608 €
25% uždirba 2608-3301 €
25% uždirba nuo 3301 €

You also might be interested in: