Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB Emplonet

EL. KRAUTUVO VAIRUOTOJAS (-A)

900-1400 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB Emplonet

Darbo aprašymas:

  • Darbas sandėlyje -18 C temperatūroje ir prie rampų (0/+4 C);
  • Dirbama šaldytų maisto produktų sandėlyje su elektriniu krautuvu;
  • Transporto priemonių pakrovimas;
  • Tvarkos palaikymas sandėlyje;
  • Darbas sezoninis iki rugsėjo mėnesio pradžios (su galimybe pasitikti įmonėje);
  • Dirbama 5 darbo dienas per savaitę pagal slenkantį darbo grafiką (22:00-07:00). Šeštadienis visada laisva diena, kita laisva diena savaitės eigoje.

Reikalavimai:

  • Greita orientacija ir darbo tempas;
  • Krautuvo vairuotojo pažymėjimas;
  • Sąžiningumas, atsakingumas;
  • Darbštumas, kruopštumas.

Įmonė siūlo:

  • Stabilų ir laiku mokamą atlyginimą;
  • Dalinę kuro kompensaciją kelionei į/iš darbo;
  • Aprūpinimą šiltais darbo drabužiais ir avalyne;
  • Mokymus darbo vietoje;
  • Nemokamą kavą, arbatą, vaisius bandeles;
  • Pradirbus 3 mėn. kas mėn. organizuojama loterija laimėti dovanų kuponą į Druskininkų vandens parką bei kuro kortelė.

Atlyginimas

900-1400 €/mėn. į rankas
Priklauso nuo rezultatų.

Emplonet - visada šalia esantis Jūsų partneris. Mes teikiame aukščiausios kokybės personalo paieškos ir atrankos paslaugas, padedančias kurti ilgalaikius santykius, skatinančius verslo augimą bei įvairių sričių specialistų tobulėjimą.

Emplonet klientė - aukščiausios kokybės kompleksinių logistikos paslaugų įmonių grupė, šioje srityje dirbanti jau daugiau nei 15 metų vietinėje ir tarptautinėje rinkoje. Įmonė šiuo ieško naujo komandos nario krovėjo darbui su el. krautuvu.