UAB „Expertus LT“

El. krautuvo vairuotojas – prekių surinkėjas (laikinas darbas)

750-800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Expertus LT“

Darbo pobūdis

  • Operatyvus ir kokybiškas produkcijos iškrovimas-pakrovimas;
  • Krovos darbai krautuvu;
  • Užsakymų surinkimas skeneriu;
  • Tvarkos palaikymas sandėlyje.

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis dirbant krautuvu;
  • Greita orientacija, atsakingumas, pareigingumas ir atidumas;
  • Krautuvo arba vairuotojo B kategorijos galiojantis pažymėjimas.

Įmonė siūlo

  • Stabiliai mokamą atlyginimą ir soc.garantijas;
  • Geras darbo sąlygas;
  • Darbo grafiką tik darbo dienomis (8 val.d.) ;
  • Atlyginimą nuo 750 Eur į rankas;
  • Terminuotą 1-2 mėn.darbo sutartį (su galimybe pratęsti);

Atlyginimas

750-800 €/mėn. į rankas

Expertus LT klientas – teikiantis platų spektrą paslaugų nuo logistikos ir prekių sandėliavimo iki vaistinių preparatų perpakavimo.

Pateikdami savo gyvenimo aprašymą įmonei UAB Expertus LT, Jūs sutinkate, jog naudosime Jūsų asmens duomenis personalo atrankos tikslais. Daugiau informacijos: