Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Registrų Centras, VĮ
More about company »

El. parašo sertifikatų skyriaus vadovas (-ė)

Vilnius - Registrų Centras, VĮ

Darbo pobūdis

  • kurti, valdyti ir tobulinti kvalifikuoto elektroninio parašo sudarymo, išdavimo ir kitų su tuo susijusių patikimumo užtikrinimo paslaugų teikimą;
  • organizuoti kvalifikuoto elektroninio parašo sudarymui, išdavimui ir kitų su tuo susijusių paslaugų teikimui skirtų IS kūrimą, modernizavimą bei jų funkcionalumo veikimo priežiūrą;
  • planuoti, organizuoti, koordinuoti skyriaus veiklą, organizuoti tinkamą skyriui pavestų uždavinių ir funkcijų vykdymą;
  • analizuoti skyriaus veiklos rezultatus, teikti pasiūlymus dėl skyriaus veiklos tobulinimo.

Reikalavimai

  • aukštasis universitetinis ar jam prilygintas išsilavinimas;
  • ne mažesnė nei 3 metų vadovavimo struktūriniam padaliniui, grupei ar projektų komandoms patirtis;
  • darbo patirtis informacinių sistemų kūrime, tobulinime;
  • darbo patirtis kvalifikuoto el. parašo ir patikimumo užtikrinimo paslaugų srityje (būtų privalumas);
  • atitikti Lietuvos Respublikos nacionaliniam saugumui užtikrinti svarbių objektų apsaugos įstatymo nustatytus reikalavimus;
  • nepriekaištinga asmeninė bei dalykinė reputacija;
  • gebėti kaupti, analizuoti, sisteminti, apibendrinti informaciją ir rengti išvadas;
  • gebėti planuoti, organizuoti padalinio veiklą, spręsti iškilusias problemas;
  • būti iniciatyviam, siekti tobulinti veiklos procesus;
  • sklandi lietuvių kalba bei geras anglų kalbos mokėjimas (B2 lygmuo).

Mes jums siūlome

  • galimybę prisidėti prie įmonės veiklos gerinimo kuriant bei diegiant naujoves strateginę reikšmę Lietuvai turinčioje įmonėje;
  • iššūkius, tobulėjimą ir profesinį augimą;
  • bendradarbiavimą, atsakomybę ir profesionalumą;
  • darbo užmokestį nuo 2100 Eur su mokesčiais. Tikslus darbo užmokesčio dydis priklausys nuo Jūsų turimos kompetencijos ir profesinės patirties. Bet tai - tik dalis atlygio. Mūsų darbuotojams teikiamos papildomos naudos: lankstus darbo grafikas, mokymai, papildomos atostogų dienos ir galimybės rūpintis sveikata.

Informuojame, kad kandidatuodami Jūs pateikiate valstybės įmonei Registrų centrui savo asmens duomenis. Susipažinti, kaip tvarkome asmens duomenis galite įmonės Asmens duomenų tvarkymo tvarkos apraše.

VĮ Registrų centras – pagrindinių Lietuvos registrų ir valstybinės reikšmės informacinių sistemų tvarkytojas, siekiantis tapti pirmaujančia pasaulyje valstybės duomenų pagrindu sukurtas paslaugas teikiančia inovatyvia įmone.