CVB client
More about company »

El.parduotuvės administratorė - pardavėja

400–500 Eur
Vilkaviškis - Dovilės Kalvaitienės individuali veikla

Darbo pobūdis

Ieškome Tavęs! Jei Tu:
  • Gebi rašyti lietuviškai be gramatinių, skyrybos klaidų. Sklandžiai ir gražiai dėstyti mintis žodžiu bei raštu.
  • Turi puikius įgūdžius dirbant su kompiuteriu, pagrindinėmis Microsoft office programomis (Word, Excel).
  • Greitai įsisavini naują informaciją, esi pozityvus, imlus naujovėms žmogus, parašyk mums! :)
Darbo pobūdis:
El.parduotuvės administravimas, užsakymų paruošimas.
Bendravimas su klientais telefonu ir raštu.
Naujų prekių tvarkymas, įkėlimas į el.parduotuvę, aprašų kūrimas. Skelbimų ir kitos informacijos ruošimas bei talpinimas internetinėje erdvėje.
Darbas kasos aparatu.
SIŪLOME įdomų darbą nedideliame, draugiškame kolektyve. Visas socialines garantijas. Tobulėjimo galimybes. Mokymus. Atlyginimą, kuris augs kartu su Tavo gebėjimais ir priklausys nuo Tavo motyvacijos, noro bei pastangų.
Savo CV ir (ar) prisistatymą siųsk mums el.paštu.

Reikalavimai

Gebėjimas rašyti lietuviškai be gramatinių, skyrybos klaidų.
Sklandus minčių dėstymas žodžiu ir raštu.
Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Mes jums siūlome

Visas socialines garantijas.
Laiku mokamą atlyginimą.
Priemones, kurios reikalingos darbui.
Draugišką bei pozityvią darbo aplinką.
Mokymus bei tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

400–500 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Dovilės Kalvaitienės individuali veikla

Užsiimame prekyba priemonėmis rankdarbiams, audiniais.