REDMMAN Limited

E-komercijos specialistas / El. parduotuvių administratorius

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - REDMMAN Limited

Darbo pobūdis

  • "Conversion rate" didinimas turimose el. parduotuvėse ir naujų projektų paleidimas;
  • El. parduotuvių administravimas, dirbant kartu su produktų vadybininkais;
  • Prekių talpinimas, aprašymų koregavimas;
  • Kitų projektų vadovo pavestų užduočių atlikimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis e-komercijos srityje;
  • Patirtis šiose (arba geras jų veikimo principų supratimas) e-komercijos platformose: Bigcommerce, Shopify, Magento. Patirtis su eBay ir Amazon platformomis būtų privalumas;
  • Patirtis su Google Adwords būtų privalumas;
  • SEO pagrindų supratimas, o gilesnė patirtis būtų privalumas;
  • Darbo patirtis su populiariausiomis pasaulyje mokėjimo sistemomis, kaip PayPal, Braintree, Stripe, Sage Payments ir pan;
  • Kruopštumas, greita orientacija, iniciatyvumas, orientacija į rezultatą, atsakingumas;
  • Noras tobulėti;
  • Geros anglų kalbos žinios raštu ir žodžiu;
  • Gebėjimas savarankiškai planuoti savo darbus

Įmonė siūlo

  • Draugišką darbo aplinką;
  • Profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Darbo užmokesčio didėjimą pagal pasiektus rezultatus;
  • Darbo vietą Vilniaus centre;
  • Lankstų darbo grafiką.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

Sparčiai augančiai D. Britanijos kompanijai, vykdančiai tarptautinę internetinę prekybą, reikalingas naujas komandos narys (darbas Lietuvos padalinyje, o komunikacija su klientais ir tiekėjais vyksta anglų kalba).

Ieškome atsakingo, orientuoto į rezultatą ir iniciatyvaus žmogaus, besidominčio technologijomis, naujovėmis internetinėje prekyboje.